Skocz do zawartości

Wieczór Panieński potrzebni motocykliści


UlaKosia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie zapomnijcie zabrać kasku typu Jet dla pasażerek co by mogły drzeć się w niebogłosy a nie sobie w uszy :icon_mrgreen:

 

Jakieś zestawienie wiekowe pasażerek by się przydało i zdjecia co by każdy wiedział którą bierze "na lawete" i ew. kradnie do domu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak któraś mi doczyści motocykl i nawoskuje to się mogę zastanowić:), ale ostrzegam ze tylko jedwabna bielizna pozwolę czyscić:D

 

U mnie trzeba napęd wyczyścić, może być bez bielizny :P

No i nie mam drugiego kasku, ale mogę się podzielić, pasażerka dostanie szybkę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ludzie ale wy jesteście materialiści :banghead: U nas w Lbn. takie akcje są na porządku dziennym. Nie wierzę że nie znajdzie się 10 motocyklistów w Warszawie którzy nie mogliby poświęcić 45minut ze swojego bardzo cennego czasu. Bo przecież stanie pod McDolandem i pierdolenie głupot to takie ważne zajęcie.

 

Przecież to zawsze urozmaicenie wieczoru.

 

Przewieźć panny 1km to chyba żaden kłopot dla prawdziwych facetów. Jak który ma porządne moto to jak manetę odkręci to jeszcze panna orgazmu od wibracji dostanie.

 

Ja w takich akcjach kilkakrotnie brałem udział i było całkiem miło. Co do nawiązywania bliższych kontaktów z płcią piękną to akurat tak się składa że pewnego wieczoru jak byliśmy z kumplami na imprezie to spotkałem dziewczynę którą wiozłem na wieczorze panieńskim. Była z koleżankami. A z jedną z nich tak jakoś wyszło że wyszło. Zatem znajomości nigdy nie za wiele :)

 

P.S.

Dla tych co zaraz mi pewnie dosrają że laska była pewnie brzydka. Ok, nie była najładniejsza ale z to jej koleżanka była zajebista :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: Jak nie masz kasku to w czym problem lecisz do marketu kupujesz tam kask za 50 złociszy jedziesz po panienkę :crossy: a na koniec pokazujesz fakturę gdzie do zapłacenia ma za kask, a przy okazji panienka ma pamiątkę po wieczorze panieńskim. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ludzie

 

Guliwer, wyluzuj. Pewnie pannie się skrzynka zapchała od propozycji warszawskich rajderów, którzy są chętni i liczą, że mogą mieć nadzieję ;)

 

Inna sprawa, że lalka zamiast kokieteryjnie zacząć o stringach, obcasach i dekoltach popadła w obcesowe oceny, a to początek zachęcający mało.

 

Pannie młodej wszystkiego najlepszego, a wszystkim paniom miłej przejażdżki i zabawy w piątek :cool: :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ludzie ale wy jesteście materialiści :banghead: U nas w Lbn. takie akcje są na porządku dziennym.

 

 

Wybacz jakoś nie zauważyłem.....a sorry nie stoję na winklu przy galerii centrum i nie masturbuje się siedząc na ławce i patrząc jak ludzie "zachwycają się" patrząc na kozaków....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o taxi tylko o zrobienie fajnego wiczoru Panieńskiego....

ale widocznie liczycie tylko na zyskki a nie na fajną zabawe....

żal......

Nic w życiu nie jest za darmo ...... jak jesteście ładne to nie będzie problemu, ale fotki poprosimy :icon_mrgreen:

 

p.s. ..... jakbyście były wszystkie ładne to pewnie kolegów na Moto by nie brakowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przewieźć panny 1km to chyba żaden kłopot dla prawdziwych facetów. Jak który ma porządne moto to jak manetę odkręci to jeszcze panna orgazmu od wibracji dostanie.

 

Albo wpadnie w histerię, zacznie się kręcić i wypieprzy motocykl w trakcie jazdy.

 

Poza tym, Szanowny Guliwerze, to trochę nieładnie ubliżać ludziom tylko dlatego, że nie chcą robić za darmową taksówkę i atrakcję turystyczną.

 

Skoro dziewczę samo jeździ to nie wierzę, że nie jest w stanie zorganizować kilkunastu motocyklistów - znajomych i znajomych znajomych. A jesli tak jest, to pewnie nie wzięło się to znikąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wpadnie w histerię, zacznie się kręcić i wypieprzy motocykl w trakcie jazdy.

 

Poza tym, Szanowny Guliwerze, to trochę nieładnie ubliżać ludziom tylko dlatego, że nie chcą robić za darmową taksówkę i atrakcję turystyczną.

 

Skoro dziewczę samo jeździ to nie wierzę, że nie jest w stanie zorganizować kilkunastu motocyklistów - znajomych i znajomych znajomych. A jesli tak jest, to pewnie nie wzięło się to znikąd ;)

 

 

 

Jeźdze od nie dawna.

mam kilku znajomych ale nie 15.................

 

* Nie żyje po to by oddychać. Żyję dla dla chwil, które zapierają dech w piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ludzie ale wy jesteście materialiści :banghead: U nas w Lbn. takie akcje są na porządku dziennym. ..

 

P.S.

Dla tych co zaraz mi pewnie dosrają że laska była pewnie brzydka. Ok, nie była najładniejsza ale z to jej koleżanka była zajebista :biggrin:

 

Guliwer, jak widać coś tam oczekiwałeś po pojechaniu, żeby przewieźć dziewczyny... skoro kogoś poznałes :)

 

Niektórzy faceci nie są na pstryknięcie lasek, i nie czekają, aż jakaś mu pozwoli swoją dupeczkę przewieźć, a tak to zabrzmiało w poście koleżanki... i to czy była ładna czy brzydka niema znaczenia... ale ma znaczenie czy była miła... i taktowna... To tylko o to chodzi i to wcale nie znaczy, że faceci, którzy nie chcą ich zawieźć stoją pod McDonaldem...

 

Myślę, że oczekujemy takiego samego szacunku jak kobiety i nie chcemy być traktowani przedmiotowo... to cała moja filozofia, a teraz wsiadam na moto i spadam na mazury :)

pozdrawiam i życzę więcej poczucia humoru.. a dziewczyny i tak sobie poradzą ;)

 

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula, jeszcze trochę i mnie przekonasz :)

ale obawiam się, że dzisiaj jest już piątek :)

 

 

Spoko poradzimy sobie jakoś :)

Myslałam że tutaj będę mogła liczyć na pomoc :)

no cóz może innym razem ....

 

impreza i tak sie odbedzie i tak więc na pewno będzie wesoło

 

Jednak wiecej motocykli robiłoby większe wrażenie

* Nie żyje po to by oddychać. Żyję dla dla chwil, które zapierają dech w piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...