Skocz do zawartości

100 tyś.km


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

No, od zrobienia prawa jazdy w wieku 18 lat. Czyli 8 lat zajelo.

Choc pierwsze 3 lata byly malo owocne z uwagi na posiadanie Wueski ;). Najlepszy byl poprzedni sezon - nakrecilem jakos ponad 23kkm.

 

No a jesli chodzi o koszta... Samego paliwa to mysle, ze 20tys.zl trzeba liczyc :].

 

A tak skrupulatnie to koszta zaczalem zliczac na stronie www.spritmonitor.de dopiero w czerwcu ubieglego roku. I do dnia dzisiejszego (przez te 14 miesiecy i ok. 20kkm) wszystkie koszta razem z paliwem przekroczyly nieznacznie 10kzl. Paliwo to ciut ponad polowa z tego.

 

Nie ma w tym kosztow ubioru :].

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Zbyhu!

Oby najmarniej drugie tyle,bez rozjezdzania zwierzyn itd :lalag: :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No k... widzę temat "100 tys km..." już się napaliłem na trollowanie a tu mi piszesz że mam cicho siedzieć... :icon_evil:

 

Ok. to będę cicho tym razem.

Gratulacje ogólnie. :clap: W ten sposób wyszedłeś z poziomu Rookie. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Tez mam, ze 120k przejechane (tak pi razy drzwi) i nadal mi sie chce.;) Sadze, ze po x latach na moto czlowiek dochodzi do wniosku, ze nie trzeba nikomu nic udowadniac i cieszy sie jakos bardziej jazda. Przyjemnego nawijania kolejnych km.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

No k... widzę temat "100 tys km..." już się napaliłem na trollowanie a tu mi piszesz że mam cicho siedzieć... :icon_evil:

 

Ok. to będę cicho tym razem.

Gratulacje ogólnie. :clap: W ten sposób wyszedłeś z poziomu Rookie. :biggrin:

 

Po prostu wiem, ze jako byly kurier, tyle robic mogles i w rok czasu :P.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...