Skocz do zawartości

POZYTYWNY...


Guciowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo gadać...

gładko nie było... zajeżdżający mi drogę Polscy kierowcy...a każdy rajdowy, 'bo na drugie ma kubica'! :wink: karetka na sygnale z ponaddźwiękową prędkością robiąca ku**ewsko dużo zamieszania na skrzyżowaniu....i wspaniali rowerzyści wjeżdżający nagle na jezdnię ...na nich zawsze można liczyć!... :icon_rolleyes:

 

Guciowa zdobyła koleją kategorię i jest zacnie :smile:

 

do zobaczenia na drodze...

 

pozdrawiam

 

ciotka G.

 

 

 

 

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno , dawno temu za czasów świetności Blake'a Carringtona, ...a może nawet trochę później, zdałam egzamin na kat. B.

Trochę nie po kolei, bo najpierw 'B' a potem 'A' ale podobno 'od tyłu' jest teraz w modzie :wink:

 

PS. Zdający Panowie w grupie egzaminacyjnej okazali się bardzo przesympatyczni i podpowiadali sobie jak mogli ( pomimo zażartych dyskusji w międzyczasie o prędkościach, jeździe bez prawka, i przeciążeniach na zakrętach ). Z tego miejsca ich pozdrawiam. No i mam nadzieję, że troszke przestraszona ale równie miła dziewczyna wśród naszych zdających też zaliczyła, również ją pozdrawiam.

 

 

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, gratuluję!! A jakie plany odnośnie moto?

 

 

 

Hm.. powiem tak , czas zejść ku*wa na ziemię i nie wpatrywać się na BBC w ‘doktora’ na motogp tylko mierzyć siły na zamiary.

A fakty są takie, że wyjeździłam 20 godzin, zdałam egzamin i chu*a wiem o jeżdżeniu…póki co :icon_twisted:

 

Potrzebne mi będzie coś co wybacza błędy, i coś na czym nie wylecę w kosmos. Do miasta uważam, że 250-tka wystarczy. Chociaż zauważyłam, że ciężko jakiś zdrowy okaz znaleźć. Powącham trochę spalin, a potem się zmieni na coś mocniejszego… co do przyszłości to podejrzewam, że jakiś wybór będę mieć przy moich 170cm wzrostu :icon_rolleyes:

 

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki :)

Heh, ja też wyjeździłam tylko 20h ( to teraz to już 22h) i też mam wrażenie, że ch*j wiem o jeżdżeniu. To znaczy wiem, w teorii, a w praktyce to już nie jest tak super i cały czas się wkurzam, że nie jeżdżę tak dobrze jak chcę. Ale jak to się mówi: trening czyni mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. powiem tak , czas zejść ku*wa na ziemię i nie wpatrywać się na BBC w ‘doktora’ na motogp tylko mierzyć siły na zamiary.

A fakty są takie, że wyjeździłam 20 godzin, zdałam egzamin i chu*a wiem o jeżdżeniu…póki co :icon_twisted:

 

Potrzebne mi będzie coś co wybacza błędy, i coś na czym nie wylecę w kosmos. Do miasta uważam, że 250-tka wystarczy. Chociaż zauważyłam, że ciężko jakiś zdrowy okaz znaleźć. Powącham trochę spalin, a potem się zmieni na coś mocniejszego… co do przyszłości to podejrzewam, że jakiś wybór będę mieć przy moich 170cm wzrostu :icon_rolleyes:

No to mała ninja jak nie przymierzając w m*rdę strzelił ;). Weri seksi bajk ju noł.

 

P.S. Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego BBC :)

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

Wojtek ... Gdzie jest Wojtek-rr, który powinien przecież Cię wdrożyć ;)

 

 

Dzięki Ajriszkofi

Wojtek.... a bo ja wiem, buchnął mi czerwone stringi w cekiny i jeździ po Europie z cyrkiem objazdowym :wink: :bigrazz:

Today is not your day,

and tomorrow is not looking good either ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...