Skocz do zawartości

Praga tanie noclegi


DrPlama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ostatnio w ten dłuższy łikend po majówce i powiem ci, że rewelacji nie ma. Obdzwoniłem ze 40 miejsc i byłem w 30 i w łikend w centrum znaleźć miejsce dla więcej niż 2 osób to nie lada wyczyn. Na początku pytaliśmy o cenę i ilość wolnych miejsce, a później czy są w ogóle wolne miejsca i przy okazji ile to będzie kosztować. Ogólnie jakieś pojedyncze miejsca są do ogarnięcia w 15-20 euro, ale przeważnie zajęte. Jedyne miejsce jakie znalazłem po 4 h szukania dla 4 osób to był hotel *** za 50 euro od łebka. Samo ogarnięcie spania to jeszcze jakoś poszło, ale parkingi też sobie cenią bogato - za 2 dni parkowania dałem 400 zł :banghead: bo psiarnia tam holuje jak szalona. W każdym razie warto jechać :biggrin: .

 

Ps

Zrobiłem nawet fotkę jak się palił SLR pod burdelem których tam jest masa. SLR co prawda nie palił się żywym ogniem, a strażacy nie wiedzieli jak to gasić :biggrin: . Na co drugim balkonie kolesie w ręcznikach lukali czy to nie czasem ich furka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem opcję nocowania w Polsce (konkretnie w Kudowie) i dojeżdżania do Pragi.

Fakt że to nieco upierdliwe, ale w sumie dojazd szybki i bezproblemowy.

Wrocilem z Kudowy i teraz nie ma tam zadnych miejsc noclegowych. W Nohodzie jedyny wolny nocleg w hotelu za 790 koron od pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić b.fajny hotel ok 15 km od granicy Pragi. Może nie w cenie schroniska ale godny polecenia. Fajne miejsce, duzo knajpek a na przeciwko hotelu chyba jedna z lepszych pizzerii w Czechach :clap:

 

Link: http://park-hotel-praha-pruhonice.cz/cs/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne miasto, centrum praktycznie zapchane cały dzień i masa jednokierunkowych uliczek mocno uprzykrzajacych zycie.

Zdecydowalismy sie na akademik w centrum w cenie 510KC za pokoj 2 osobowy Švehlova kolej, ul. Slavíkova 22, Praha 3 . Kuchnia i łazienka na korytarzu.

 

http://www.studentnews.pl/serwis.php?s=5&pok=326

 

Maszyny trzymalismy za free na ogrodzonym terenie akademika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...