Skocz do zawartości

Akcesoryjny tłumik suzuki sv650s


ajriszkofi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś atrakcyjnego tłumika jednej z wiodących marek do mojej nowej Sv-ki rocznik '05.

Tłumik ma spełniać kilka wymogów, a mianowicie:

- pasować

- ładnie brzmieć

- kosztować nie za dużo (ale może być używany)

 

Jak macie dostęp lub namiary na kogoś, kto posiada takie cuda, to będę wdzięczna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajrisz,a nie lepiej zapytac EDZIO z forum?

On przerabia seryjne wydechy,i brzmia bardzo....ale to bardzo dobrze :icon_exclaim:

Zapytaj go,moze cos poradzi :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary na Edzia, ale fajnie jednak było by mieć tłumik z "metką".

Będę się rozglądać, za jakąś zacną używką.

Na amerykańskim ebayu chyba szukać nie umiem :/

 

wydech

Czy ktoś mi może powiedzieć, czy toto będzie pasować do SVki?

Gdzieś na jakiejś aukcji na naszym allegro wyczytałam, że do gsx-r'a i svki są takie same końcówki.. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, a czemu nie ten?

http://moto.allegro.pl/item1167024792_spor...sv_650_new.html

Jak chcesz to Ci zrobię metkę Arrow.

to już lepiej http://moto.allegro.pl/item1160228046_tlum...ska_gratis.html

 

a tak na poważnie to jeśli wygląd obecnego Ci nie przeszkadza, a zależy Ci na przelocie to zapytaj Edzia o kosztorys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno oddawałem wydech do przeróbki u Edhausta, ale nie seryjny tylko karbonowy co się rozleciał.

>>

dźwięk SV

 

wiem że słabo tu słychać ale jakoś tak wyszło :crossy:

 

 

 

 

PS. Seryjny wydech jest ogromny i baardzo ciężki.

Edytowane przez Ludi_MuZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakiejś aukcji na naszym allegro wyczytałam, że do gsx-r'a i svki są takie same końcówki.. :icon_rolleyes:

Tak jest, ale tylko w przypadku dużej SV, gdzie tłumiki są mocowane na śruby, tak jak w gixerach. Natomiast do małych SV-ek idą slip-ony czyli wydechy wciskane w kolektor dolotowy, i trzeba wymienić oba elementy bo w oryginale puszka i kolektor są zespawane na stałe. Ja mam kilka tłumików i mógłbym coś dla Ciebie wybrać ale mam same puszki, kolektor musiałabyś załatwić we własnym zakresie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, ale tylko w przypadku dużej SV, gdzie tłumiki są mocowane na śruby, tak jak w gixerach. Natomiast do małych SV-ek idą slip-ony czyli wydechy wciskane w kolektor dolotowy, i trzeba wymienić oba elementy bo w oryginale puszka i kolektor są zespawane na stałe. Ja mam kilka tłumików i mógłbym coś dla Ciebie wybrać ale mam same puszki, kolektor musiałabyś załatwić we własnym zakresie.

Powoli...

Wszystkie slip-ony będą pasować?

Znając życie - nie.

Zakładając, że mam taki sprytny tłumik przykręcany, to jaki muszę mieć do tego kolektor? I dlaczego tak drogo? ;)

Takie to wszystko trudne i skomplikowane jest.

 

Przykładowo http://allegro.pl/item1167024792_sportowy_...sv_650_new.html

Tu też muszę wymienić cały kolektor?

Czy jakieś radykalne cięcie trzeba robić?

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...