Skocz do zawartości

Szlif cylindra czterosuwa...


Krempy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie panikuj na zapas. Kupisz zdrowe moto to pojeździsz dużo i sprzedasz za kilka lat jeszcze z tym tłokiem który teraz jest. Jeśli moto nie katowane to bardzo długo będzie jeździć na jednym tłoku/cylindrze. Może 50 tys km, może więcej. Silnik mały, wysilony to nie zrobi takiego przebiegu jak duże motocykle ale nie martw się. To nie Romet żeby co weekend robić szlif. Przy kupnie zmierz sprężanie, rzuć okiem na dym z wydechu i wszystko będzie jasne. Do zakupu weź ze sobą kogoś kumatego to sprzedawca nie wciśnie Ci lipy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powiedz w jaki sposób zmierzyć sprężanie? Odkręcić świecę, zatkać palcem i przekręcić silnikiem? Czy może w jakiś inny sposób?

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co możesz zrobić to podstawa posłuchać :D

 

dowiedz sie czy akurat ten silnik ma wydawać jakiś charakterystyczny odgłos, generalnie powinien pracować bezszelestnie aczkolwiek są wyjątki dlatego musisz doczytać wydaje mi sie że singiel hondy to powinien bezszelestnie :D...

 

jak słychać piski, stuki, dzwonienie to napewno jest w nie za dobrym stanie :D

 

Tak tylko nikt mu nie pozwoli mierzyć ciśnienia na cylindrze przed zakupem

 

no kwestia sprzedawcy ja w każdym 2t który kupowałem oprócz ogara mierzyłem :D

 

tylko trzeba też znać jaka wartość jest dobra jak kupowałem koze to zmierzyłęm było 9bar i gdzieś tam doczytałem że ok a później sie okazało że poniżej 10 to remont :D

 

ma moc

 

no ok jak sie jeździło na podobnym motocyklu to można to odczuć natomiast jak przesiadasz sie np z ogara 200 na kx 250 to ten kx choćby był najgorszym gratem i tak cie sponiewiera :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...