Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

B za 6 (okazało się, że lubelscy egzaminatorzy głęboko w korupcji siedzą - około10 lat temu się to działo)

A za 1 - niedawno. 1 błąd na placu (podparcie nogą) i 1 na mieście (późno włączony kierunkowskaz przy zawracaniu - mocno się zastanawiałem czy mogę zawracać na wskazanym skrzyżowaniu). Dla zdających mam radę - zważajcie na to co egzaminator mówi przed jazdą - np. w moim przypadku gdy nas instruował to powiedział, że nie lubi ludzi wolno jeżdżących i niezdecydowanych, więc jeździłem niemal na granicy przepisów i nie było większych problemów z wytłumaczeniem się z tego kierunkowskazu :).

Edytowane przez pphammer2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsio za pierwszym. Ale współczuje dzisiaj zdającym :)

Jeśli chodzi o testy to naprawdę nie ma tragedii. Miałem okazje je porozwiązywać i powiem wam moim zdaniem o wiele lepsze niż poprzednie. Pytania są bardziej logiczne i nie da się ich wykuć na pamięć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategoria A za pierwszym razem - W nauce jazdy jeździłem Rometem Z-125 oraz Rometem Jinlun 250. Egzamin zaś zdawałem na motocyklu Yamaha DT 125, bo SRką 250 jakiś gościu przede mną pojechał ;)

 

Kategorę B również zdałem za pierwszym razem jeżdżąc Peugeotem 207 1.4 16v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

B za pierwszym ponad 20 lat temu (tez nie było łatwo na 20 osób zdały tylko 2 w Kłodzku )

C+E 6 lat temu w Opolu za drugim

A na początku zeszłego roku w Opolu za pierwszym.

No i T w technikum rolniczym w 3 klasie za pierwszym ;)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - za pierwszym

B - za pierwszym

 

W tamtym okresie (2007r.) był chyba złoty okres dla WORDu w Dąbrowie Górniczej, bo procent zdawania był żenująco niski, ludzie woleli zdawać w Katowicach czy Krakowie. :blink:

Only biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

9870161755102c474227ea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o testy to naprawdę nie ma tragedii. Miałem okazje je porozwiązywać i powiem wam moim zdaniem o wiele lepsze niż poprzednie. Pytania są bardziej logiczne i nie da się ich wykuć na pamięć.

 

 

Jaką kategorię rozwiązywałeś ? Jestem w trakcie nauki na nowych testach. I powiem Ci, że wiele pytań ma nielogiczny układ odpowiedzi. Ponieważ mając do wyboru tylko jedną poprawną odpowiedź, nie wiesz którą wybrać gdy dwie z trzech są poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kat. B zdałam wieleeeee lat temu :) teoria za 1, praktyka za 2.

Kat. A jak na razie testy za pierwszym razem, praktykę musiałam odłożyć bo zdawałam w styczniu i jeszcze nie egzaminowali na A, teraz się muszę zabrać za zdanie praktyki :)

Moja fotografia...

 

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...