Skocz do zawartości

Kultura jazdy


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niema to jak rano : faja, redbull, komora i jeszcze machanie wajcha :icon_razz:

hehe, jak ktoś tak nie umie to jest spostrzegany jako pi...a :icon_razz: więc dokładają do tego jeszcze obsługę GPS, a Ci w służbowych jeszcze wyborcza na kierze :icon_mrgreen:

a na serio, to filmik jak filmik... postawić u nas w paru dużych miastach kamery gdzie trzeba, i materiał wieczorkiem mamy taki że hej :icon_mrgreen: a jak by na te skrzyżowania nasłać stado Bożen to w ogóle wyszła by masakra :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne bo to Ty nie dostałeś

 

Nie śmieję się z cudzych nieszczęść! Raczej z ludzkiej głupoty i bezmyślności. Czytaj ze zrozumieniem, będzie Ci łatwiej. Pisze niektóre, większość zapewne się domyśla ze te mało groźne typu urwany zderzak itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i rozumiem, też przy niektórych się śmiałem, ale gdybym ja tak dostał raczej do śmiechu mi nie było. Raz byłem świadkiem, jak chłopak(100 kg) wybiegł i też wpadł pod samochód, który jechał raczej wolno, potem obrócił się i pobiegł. Na początku wiadomo strach i pytania o co chodzi, a potem może lekki uśmiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kilka lat temu bylem na wschodzie to zauważyłem ze tamtejsze światła działają trochę dziwnie, natomiast: przy takim standardowym skrzyżowaniu dwóch dróg z jednej strony żółte po zielonym i z drugiej żółte po czerwonym włączał się jednocześnie. U nas jest jednak pewien bufor zostawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W naszych mediach jest wiele antyrosyjskiej propagandy, która przycichła po katastrofie w Smoleńsku, ale znowu powraca.

Nie podano na przestrzeni jakiego czasu wykonano zdjęcia na filmie. Miasta wyglądają mi na te największe - Moskwę i St. Petersburg.

W Rosji wielu kierowców ma zwyczaj, żeby pokazać - że mój 10-letni jeep/audi/bmw/mercedes ściągnięty z zachodu jest najszybszy, więc olewam przepisy. Pojemności silników oczywiście 3.0 i więcej, bo paliwo po 24 ruble (1 rubel = ok. 10 gr). Moja internetowa przyjaciółka z północnej Rosji straciła w ten sposób psa - kierowca przejechał go na przejściu dla pieszych (pies był na smyczy) i uciekł.

Z przypadkiem "embrionalnego czerwonego" spotykam się często w Polsce. Stałem sobie przed światłami - zielone, miałem ruszyć, a tu mi coś przejechało przed nosem ok. 70 km/h. Gdybym ruszył, zostałaby ze mnie mielonka.

Jedyny sposób, który zastosowano na Zachodzie - 10-krotny wzrost mandatów - ja to popieram.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...