Skocz do zawartości

szersza opona, cbf 1000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nadeszła pora na zmianę i tak oto wybór padł na hondę cbf1000 rok 2010 i mam pytanie czy fabryczną oponę tylną 160 mogę zamienić na 180? czy szerokość nie będzie kolidować z np. wahaczem czy błotnikiem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nadeszła pora na zmianę i tak oto wybór padł na hondę cbf1000 rok 2010 i mam pytanie czy fabryczną oponę tylną 160 mogę zamienić na 180? czy szerokość nie będzie kolidować z np. wahaczem czy błotnikiem? Pozdrawiam

 

Swoją drogą to trochę dziwne że CBF 1000 ma z tyłu 160 a np. Yamaha fz6 przy podobnej mocy i znacznie mniejszym momencie obrotowym w całym zakresie obrotów ma oponkę w rozmiarze 180 :icon_rolleyes: .

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to trochę dziwne że CBF 1000 ma z tyłu 160 a np. Yamaha fz6 (...)

 

bo fazer jest w 50% do lansu, a cbf ma być po prostu użyteczna :icon_twisted:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie 160 ma tą zaletę że się łatwiej na takiej lata ale optycznie mnie to boli

 

Wiem wiem że prowadzenie prawdopodobnie się pogorszy, ale mógłbym to przeżyć.

 

No pewnie jak tak wymyślili to tak jest dobrze, jeździłem wcześniej na 190 a w swoim poprzednim była 180 i na takiej właśnie jeździło się b.dobrze ale i znowu kwestia inny bike, geometria itp. Na 160 pewnie że da się latać i to dobrze ale oko mnie jednak boli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zauwazylem ze mam mała dziurke w oponie ale juz nic sie z tym nie da zrobić i bardzo sie ucieszyłem ze w cbf jest 160 z tyłu, moj portfel równiez :)

 

No ale cos za cos, nie mam lansownej maszyny , takiej zeby postawic ja na rynku, siasc w ogródku piwnym obok i napawac sie jak ludzie patrzą na tylna opone, ze taka super szeroka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Tez ostatnio znalazlem mala dziurke w tylnym kapciu. Zalatalem to tym sznurkiem gumowym z zestawu do latania i smigam dalej ;).

 

Pzdr

 

 

ja juz nie dam rady - puszcza na kołkowaniu ktore bylo robione w zeszlym sezonie.

dlatego w czawartek zakladam nowiutkie pirelli diablo strady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...