Skocz do zawartości

nie wiem jak nazwac..


marcinn1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem jade dzis normalnie sobie wracam do domu a tu zegar od obrotow zaczal warjowac obkrecał sie zaczelo strzelac z tlumika obrotow nie bylo i po chwili zgasł.. probowalem odpalic ze startera nic popchnal mnie kumpel odpalil zaczely dalej zegary warjowac strzelac z tlumika zgasl i tyle... nie wiem co sie dzieje prosze o pomoc:) wg mnie mysle ze moze cos z elektryka zdjalem bak po kablach troche patrzylem wlaczam zaplon a tu w module takie jakby piszczenie i to nie przestaje na czapkach swiec na 2 i 3 cylindrze przebicjest choinka moze to wina modułu ?? moto to gsxr 600srad 98r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć świece zobacz jak wyglądają i co się dzieje z iskrą.

Sprawdź czy paliwo dochodzi do gaźników.

No i napisz trochę więcej co się dzieje. Czy odpala na zimnym/ciepłym. Czy na jałowym też tak jest czy tylko podczas jazdy. Czy są ślady ingerencji w moduł zapłonowy?

Sprawdź połączenia obwodu elektrycznego - aku, cewki ...

 

PS. w razie czego zadzwoń :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zmierz napięcie ładowania. Powinno byc w granicach 13-13.4 V.Potem bedzie wiadomo co robić dalej.

 

Ja rozumiem, parcie, co niektórych na chęć błysku, ale w temacie mechanika, (podobnie szkoła jazdy), nie powinni zabierać głosu Ci, którzy piszą tylko dla samego pisania. Modowie powinni bezwzględnie reagować na takich domorosłych szpeców i nagradzać ich twórczość odpowiednio. Po przez takie rady, można wiele sobie popsuć w motocyklu, nie będą tego świadom. Bo przecież tak pisało.Na tym forum jest masa artykułów o prawidłowym napięciu ładowania. Powinno ono wynosić ok. 14,5V. Na załączonych światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sprawdzalem przebicie bylo na swiecach ,dzis ide do garazu wlaczam zaplon a tu nie ma przebicia nie ma zadnego piszczenia w module nic , nie ma . A jak podlacze pompke paliwa to chodzi ona caly czas...

 

myslicie ze to modul?? ladowania nie moge sprawdzic bo nie moge odpalic motocykla przeciez gnebi mnie ta pompka paliwowa jak podlacze nie przestaje chodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...