Skocz do zawartości

Motocykl z silnikiem samolotowym


Rekomendowane odpowiedzi

No Diesle niby mułowate są, ale to pozory. "Śwagier" ma Golfa III 1.7 Diesel z turbinką. Też myślałem że muł jest... Teraz boję się wsiadać do tej fury. Obsrany po samą szyję jestem jak z nim jadę. Bo z natury boję się jazdy samochodem, a z nim to w ogóle jest masakra. Jest policjantem więc ma nie byle jaki styl jazdy i umiejętności, jak się spieszy to..się spieszy. Już wolę być pasażerem u kogoś na moto i schodzić na kolano, albo i na rzęsy nawet, niż tak samochodem zasuwać. :icon_evil: Panicznie boję się jazdy mochodami. :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurim nie ma golfa 17,może być 19 tdi a to już całkiem dobrze lata.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to qrva nie ma 1.7? :eek: Alle jaja.....tak się znam na sprzęcie AGD czyli m.in.samochodach, nawet pojemności nie potrafię zapamiętać... :banghead: Być może to jest ten 1.9TDi, dowiem się przy okazji. bynajmniej ostro idzie ten wózek, a turbinkę ma na pewno. To wiem bo lubię słuchać jej dźwięku. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Budowa trajki tdi rozpoczeta na zamowienie kobiety

Dawca kupiony

Passat tdi 110 KM

podkrece go do 150KM

Tu kilka juz przygotowanych czesci

http://customparts.pl/g/trike-ii

w ciagu 2 miesiecy bedzie na kolach

Tylne koła 19cali 13cali szerokosci gumy 295

tarcze hamulcowe 360mm

zaciski szesciotłoczkowe są

przod od starego gsxr1100

polki ciete z aluminium grubosci 80 mm z niezłym azurkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość nem tudom

Cześć.

Odgrzewam starego kotleta, bo temat pokrewny i nie ma sensu zakładać nowego.

Oprócz silników gwiazdowych montowanych obecnie w poprzek ramy (i grillujących nogi kierowcy na chrupko), w latach dwudziestych ktoś pokusił się o zamontowanie małej gwiazdy przy piaście przedniego koła. Nie miało toto skrzyni biegów, tylko proste sprzęgło między silnikiem, a resztą piasty. Ponieważ wszystkie atrybuty motocykla mieściły się w tym wynalazku na przednim widelcu, reszta wyglądała jak taki masywniejszy rower (zresztą w tych czasach to i Harleye były takie mocno anorektyczne). Chyba nawet pedały i normalny rowerowy napęd na tył to coś miało.

Kojarzy mi się, że opis tego cuda był strasznie dawno w jakimś "Młodym Techniku", ale archiwum "MT" jest niekompletne, a Google udają, że nic o tym nie wiedzą.

Czy ma ktoś jakąś informację, kto był producentem tudzież posiada opis tej konstrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Był taki niemiecki sprzęt marki Megola. Wersje były turystyczne i sportowe.

Tu jest trochę opisu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Megola

Napęd pozbawiony był sprzęgła, przekładni itp. zupełnie niepotrzebnych gadżetów. ;)

Napisali na ścigaczu:

http://www.scigacz.pl/Megola,Touring,najdziwniejszy,motocykl,swiata,19037.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...