Skocz do zawartości

Jakie wasze MZ osiągają prędkości maksymalne


Opals
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowy tłok jest odlewem od sirodka masz chropowate powierzchnie mini szlifierka najlepiej pneumatyczna ja miałem podobna do dentystycznej zakładasz kamien i wyrównujesz powierzchnie zcinasz cieniutka warstw gdzie sie ta potem jak najdrobniejszym papierem lekko gładzisz i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jawie pekl mi kiedys pierscien i strasznie pocharatal cylinder, wczesniej zadnego szlifu nie bylo, a po tym zdazeniu zanioslem cylinder do warsztatu, mechanik ocenil i powiedzial ze da sie zrobic jeszcze szlif, ale najwiekszy rozmiar(4). teraz wszystko dziala

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?

Ok. w prędkości 150 mogę jeszcze uwierzyć ale w te świece samolotowe :mrgreen:

Raz że maja one zupełne inne przeznaczenie, a dwa że nawet bardzo dobra świeca w stosunku do zwykłej da i tak bardzo mały przyrost mocy ( niezauważalny)może 1-2%

 

Moja maszyna po właściwym ustawieniu i po dobrym dotarciu szła 140. przy 5300 czuć było ładnie rezonans i że maszyna dostawała kopa. Trwał on niestety tylko do 5900 i od 6000 nie chciała ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja tam nie cisnołem totalnie na maxa ale czesto latam 120 bewz wiekszego problemu np ja trasie Wawa Olsztyn jest sporo kawałków prostych po kilka km 2 pasy + pobocze takze ładne warunki na sprawdzanie ale jakos tak sie cykam :) tak total max wycisnąć ale prezy tych 120 bez nadmiernego wiatru tzn w miare spokojna pogoda to leci i jeszcze ma powera zeby ciagnąć dalej mam owiewke takzxe nie wiem jak inni sobie radza powyzej 120 bez owiewki troche im głowe zaczyna wyginac do tyłu hehe mi az sie szybka trzesie i mam wrazenie ze odpadnie mi ta szyba w kasku hehe :mrgreen: jak wycisne powyzej 120 to powiem ile dokładnie idzie mój MonZter :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...