Skocz do zawartości

1:0 dla gs'a


kermit88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kolei. Jako że w domu jestem tylko w weekendy, a na tygodniu gs stoi w garażu, tak tata wpadł na pomysł żeby się przejechać suzą do pracy. Jak pomyślał tak zrobił. Stał na skrzyżowaniu na podporządkowanej z zamiarem skrętu w lewo. Były poranne korki, więc samochody jadące główną co jakiś czas wpuszczały tak po 5 samochodów. Tata stał na skrzyżowaniu pierwszy, za nim sznur samochodów. Ktoś ustąpił, tata ruszył ale od razu jak znalazł się na głównej to się zatrzymał bo przed nim był korek. Delikwent stojący za nim też ruszył, ale się już nie zatrzymał. Prędkość była nie wielka, korkowa Na szczęście tata nie wywrócił się. Z samochodu wyszedł chłopaczek przestraszony, i jak zwykle "nie zauważyłem" :banghead Szkody: wgięty plastik pod rejestrację aż pod sam błotnik, tak że wyglądało jak by go nie było. Wzięli obaj i delikatnie go "wyciągnęli" tak że w ogóle nie ma śladu. Co z samochodem, w starej fieście rozbita chłodnica, kałuża płynu na drodze, no i brak tablicy. Tylko gdzie ona jest? okazało się że się ładnie wkomponowała w nadkole, błotnik gs'a. Tak że tata pojechał dalej a chłopaczek został na środku drogi z rozwalonym autem. Nie przyznał się. Nie kapnął bym się że coś było gdyby nie to że myjąc zauważyłem że tablica jest delikatnie zagięta. Trochę byłem zły że nie zdarł z gościa kasy :biggrin: ale tata taki jest... no ale w sumie nie przybyło ani jednej ryski :bigrazz: Tak że w tym starciu gs górą :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezłego masz Ojca. Szacun dla niego. :notworthy: To powinno odbyć się w drugą stronę - Ty bierzesz moto taty po kryjomu, rozbijasz i odstawiasz jakby nigdy nic. Widocznie niektórzy nigdy nie dorastają. :biggrin: :clap:

 

A GS twarda jest. Ja swoją kilkanaście razy podnosiłem z gleby. Raz pocałowaliśmy samochód, lewą nogą i dźwignią biegów zerwałem zderzak, atrapę i reflektor w Escorcie a GS prawie nic, tylko klocki z przodu mi wypadły przy uderzeniu i lekko krzywe lagi. Doszedłem do siebie, pozbierałem klamoty, skasowałem 400 funtów i pojechałem do domu. :biggrin: A GS kosztowała mnie 500GBP wcześniej. Lagi kupiłem za dwie dyszki, klamki wyprostowałem nad gazem i dalej latała. :clap:

 

GS ma tylko jeden słaby punkt - prawa strona silnika, pokrywka z zapłonem. Przy ślizgu lub mocniejszym upadku na prawą stronę zapłon mocno oberwie a czasem nawet końcówka wału zostanie uszkodzona, no i jest problem wtedy. Moja na szczęście nigdy mocno nie oberwała tam. Zwykle kładłem ją na lewą stronę, raz tylko na prawą popłynąłem na śniegu ale sama pokrywka tylko pękła.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy brazylijczyk z kurierki dostał w tył CBF500 tak że tylny amorek się złamał nawet. :eek: Gościowi ogólnie nic nie było, trochę poobijany ale odszkodowania dostał więcej niż płacił za nową CBF w salonie kilka tygodni wcześniej. :clap:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czytałem w Fakcie będąc w biedronce, ze w przyszłym tygodniu silnik GS-a będzie napędzał prom kosmiczny :icon_mrgreen:

 

A tak serio to myślę, że Twój ojciec rozsądnie podszedł do sprawy.Praktycznie nie było za co brać pieniędzy.W końcu powinniśmy być też ludźmi i mieć świadomość, że "szit hapens" :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to myślę, że Twój ojciec rozsądnie podszedł do sprawy.Praktycznie nie było za co brać pieniędzy.W końcu powinniśmy być też ludźmi i mieć świadomość, że "szit hapens" :icon_mrgreen:

 

To to się rozumie samo przez sie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic się nie stało? Fiesta się rozj*****ła. Za to trzeba było go skasować. :icon_twisted:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się spodziewał bicia w siodle, jeśli felga się skrzywiła/zdeformowała lub ewentualnie dwóchśladów i chyba tyle :icon_rolleyes:

 

Z resztą Fiesta to kartonik i jeśli to stara konstrukcja typu I czy II generacja to z przodu też nie ma takich ambitnych wzmocnień + rdza :icon_mrgreen:

 

EDIT:

 

O proszę jak ładnie można tutaj wpasować GS'a :) http://moto.allegro.pl/item1069126136_ford...io.html#gallery

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czytałem w Fakcie będąc w biedronce, ze w przyszłym tygodniu silnik GS-a będzie napędzał prom kosmiczny :icon_mrgreen:

 

A tak serio to myślę, że Twój ojciec rozsądnie podszedł do sprawy.Praktycznie nie było za co brać pieniędzy.W końcu powinniśmy być też ludźmi i mieć świadomość, że "szit hapens" :icon_mrgreen:

Jedyna sluszna i rzeczowa odpowiedz ;-)

 

 

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kierownicy nie puszczałem, ale nie zauważyłem żeby się coś działo. W sumie to miałem wrażenie jak by na rondzie minimlnie tył uciekał, dlatego pojechałem na taki ostry zakręt i nie było żadnych uślizgów, więc stwierdziłem że mi się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdziłeś tak:

 

ustaw na centralnej nóżce i zapnij jedynkę i daj na maxa czy ma bicia

I co niby to ma przedstawić?

Postaw swojego to zobaczysz.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...