Skocz do zawartości

Kominiarka


Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, czas sie zaopatrzyc w kominiarke :D

 

nic niewiem o temacie kominiarek wiec pytanie kieruje do was ;)

 

jaka wybrac? bawelniana czy jedwabna?

 

i czym wogole sie roznia? wiem wiem ze rodzajem materialu ale ktory jest lepszy w przypadku kominiarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to kupić dobry kask a kominiarka nie będzie w ogóle potrzebna :bigrazz:

 

Mi tam się zawsze niewygodnie w kominiarkach śmigało :icon_rolleyes:

 

Ewentualnie jakiś kołnierz by się przydał, chociaż nie jestem do końca przekonany czy przy zapie*dalaniu zda egzamin :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem i nawet mam jedwabną kominiarkę.

Bawełnianej nie znoszę, źle się układa, po dniu jazdy wali z niej jak z kociej dupy, po upraniu długo schnie.

Na jedwabną kask się sam wslizguje, nie czuje się fałdek, nie wiem czemu nie śmierdzi, po upraniu wstrząchniesz i za kilka minut sucha ( na słońcu oczywiście :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem kominiarkę Brubecka. Jestem z niej naprawdę zadowolony. Bardzo dobrze wykonana, świetnie przylega - nic nie uciska. Dodatkowo jest dość długa dzięki czemu szyja jest dobrze chronina przed wiatrem ( czego poprzednio brakowało mi w "zwykłej" z Lousia ).

 

Przykładowy link:

http://moto.allegro.pl/item638446650_nowos...srebra_s_m.html

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem kominiarkę Brubecka. Jestem z niej naprawdę zadowolony. Bardzo dobrze wykonana, świetnie przylega - nic nie uciska. Dodatkowo jest dość długa dzięki czemu szyja jest dobrze chronina przed wiatrem ( czego poprzednio brakowało mi w "zwykłej" z Lousia ).

 

Przykładowy link:

http://moto.allegro.pl/item638446650_nowos...srebra_s_m.html

 

Pozdr.

 

Potwierdzam, Brubeck służy mi od marca tego roku (do tej pory chowałam tylko włosy pod chustą), dobrze oddycha, nie czuć jej na twarzy, jest miękka, subtelnie wykończona, a poza tym chyba materiał zawiera srebro, więc też radzi sobie w zdrowy sposób z bakteriami i potem.

 

Jedwabna kominiara - po komentarzu Zbycha, trzeba będzie nabyć i taką :bigrazz:

 

Dlaczego wszystkie kominiarki są czarne lub z szarymi elementami?? Unikanie barwników ze względu na potliwość twarzy i mogące występować alergie, czy zwykły brak Jacykowa w tej działce mody i bezpieczeństwa?? :icon_twisted:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedwab, nie polecam tej z Louis'a mimo, ze cena jest kuszaca ( chyba, ze masz wymiary 10 - cio latka -wtedy moze pasowac )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...