Skocz do zawartości

Link4-klasycznie lecenie w balona


kivi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt wiele zdrowia traci się w kontakcie z ta padliną jaką są ubezpieczyciele. Dlatego wykupiłem DAS,a na polisę motocyklową OC+AC. To tylko 115zł na rok, a ile zaoszczędzonego zdrowia. JUż kiedyś korzystałem z ich pomocy w przypadku auta i praktycznie nie interesowało mnie nic poza złożonymi kilkoma podpisami w trakcie postępowania. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak nie dasz kwitów na to kiedy i co kupiłeś to przepadasz.

Mi za kask kupiony miesiąc przed kolizją i buty za sumę 3000 i kombinezon i rękawiczki dali 3000.

Ale konkretnie nie dostałem odpowiedzi co i za ile zostało wycenione.

Moim zdaniem za mało ale ja się już nie pie**olę z nimi tylko wjechałem z pozwem do sądu.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tym razem nie odejdziesz od roszczeń ? :bigrazz:

 

Moglbys mi powiedziec co Twoja odpowiedz wnosi do tematu? Spamuj i nabijaj posty w innym dziale.

 

Kivi - zle sie zrozumielismy. Juz im wyslalem pismo, minelo 30 dni i nie dostalem zadnej odpowiedzi.

 

Teraz wlasnie zadzwonilem do Link 4 - powiedziano mi, ze pismo wplynelo, jednak nie zapadla jeszcze decyzja. To jak to z tymi 30 dniami jest? Maja 30 dni czy wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele zdrowia traci się w kontakcie z ta padliną jaką są ubezpieczyciele. Dlatego wykupiłem DAS,a na polisę motocyklową OC+AC. To tylko 115zł na rok, a ile zaoszczędzonego zdrowia. JUż kiedyś korzystałem z ich pomocy w przypadku auta i praktycznie nie interesowało mnie nic poza złożonymi kilkoma podpisami w trakcie postępowania. pzdr

 

Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat tego DAS ? Co to za firma i dlaczego są lepsi od naszych rynkowych ubezpieczycieli ? Mam tylko OC na moto w PiZetjU - może lepiej skorzystać z oferty DAS ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

das to ryczałt na usługi prawne w zakresie ubezpieczeń. płacisz im roczną stawkę; a jak potrzebujesz, masz do dyspozycji prawnika

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat tego DAS ? Co to za firma i dlaczego są lepsi od naszych rynkowych ubezpieczycieli ? Mam tylko OC na moto w PiZetjU - może lepiej skorzystać z oferty DAS ?

 

DAS to nie firma ubezpieczeniowa, to pomoc w zakresie prawnym w przypadku likwidowania szkód itd. Kilka podpisów i upoważnienie do reprezentacji Twojej osoby i resztę działają oni. Znam wiele dobrych opinii w tym dwie od moich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Link4 - decydujace starcie - ubrania.

Po wielu telefonach w koncu uzyskalem odpowiedz na temat wyplaty odszkodowania za ubrania. Chca mi dac niecala polowe tego co chcialem - niecale 1k - bo nie mam paragonow. Na moj tekst, ze sam kask kosztuje 1,5k pani powiedziala ze sa rozne sklepy :bigrazz: i ze zostala potracona kwota za zuzycie. Na moj tekst, ze przeciez nie kupie uzywanego poddala sie i powiedziala zebym napisal pismo.

Napisze pismo.

 

Ps. Czy jesli szkode zglosilem 20ego czerwca, a odpowiedz dostalem dopiero dzisiaj to czy naleza mi sie odsetki? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Kuba, czego sie nie odezwales, ogarneli bysmy temat... nie wiem czy dostales ode mnie materialy nt zuzycia i robienia wycen do ubezpieczalni? jak cos to daj maila na priv do przesle... jak nie wyslales tego pisma to wstrzymaj sie z tym troche. przy okazji gdzie jest Twoj watek na "motocykle"? bo nie pamietam o co to chodzilo...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...