Skocz do zawartości

Link4-klasycznie lecenie w balona


kivi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec przyszla mi wycena...

Wartosc wraku wyceniona na 1800, wartosc rynkowa 4500zl, czyli chca wyplacic 2700zl. Co mam zrobic jesli sie z tym nie zgadzam? :bigrazz: Chodzi mi o wartosc motocykla przed wypadkiem. W poprzednim poscie opisywalem ze byl w idealnym stanie i byl duzo wiecej warty niz przecietny. Pisac odwolanie?

Motocykl juz jest w trakcie naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie 4500-5000, tylko ze bez: sportowych opon, akcesoryjnego wydechu, osprzetu: licznika biegow, podgrzewanych manetek, alarmu etc. Poza tym wszystkie czesci eksploatacyjne byly praktycznie nowe + wszelkie regulacje...

Wg. mojej oceny motocykl byl warty 6000. Jako kwote uczciwa uwazam 5500zl

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udziel mi porady:

do kogo mam zadzwonić -osoba która będzie cokolwiek wiedziała w mojej sprawie poza pieprzeniem bzdur?

Przelaliście kase,a nie mam decyzji-ile mam na nią czekać? Muszę napisać odwołanie i wezwanie do zapłaty za całość szkody.

Więc kto to będzie wiedział?

W Link4 likwidacją szkód zajmują się dedykowani opiekunowie, których zadaniem jest indywidualne rozpatrywanie każdej sprawy. Tak na marginesie każda likwidacja jest inna i taśmowe podejście jej nie służy. W związku z tym, gdy pojawiają się wątpliwości czy zarzuty najpierw muszę wiedzieć, o jaki konkretny przypadek chodzi. Tak jak pisałem w poprzednich postach, proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy na blogu prowadzonym przez rzeczniczkę Link4, a nie przez infolinię. W wiadomości standardowo proszę o nr szkody, nr rejestracyjny samochodu lub imię i nazwisko, by zidentyfikować o jaką sprawę chodzi i kto jest opiekunem dedykowanym tej sprawie. I wtedy, tak szybko jak to jest możliwe, opiekun szkody kontaktuje się z daną osobą, by wyjaśniać wszelkie dodatkowe wątpliwości.

 

--

Ekspert Link4 informuje, udziela porad i odpowiada na pytania internautów związane z ubezpieczeniami motoryzacyjnymi.

Edytowane przez Ekspert Link4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Link4 likwidacją szkód zajmują się dedykowani opiekunowie, których zadaniem jest indywidualne rozpatrywanie każdej sprawy. Tak na marginesie każda likwidacja jest inna i taśmowe podejście jej nie służy. W związku z tym, gdy pojawiają się wątpliwości czy zarzuty najpierw muszę wiedzieć, o jaki konkretny przypadek chodzi. Tak jak pisałem w poprzednich postach, proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy na blogu prowadzonym przez rzeczniczkę Link4, a nie przez infolinię. W wiadomości standardowo proszę o nr szkody, nr rejestracyjny samochodu lub imię i nazwisko, by zidentyfikować o jaką sprawę chodzi i kto jest opiekunem dedykowanym tej sprawie. I wtedy, tak szybko jak to jest możliwe, opiekun szkody kontaktuje się z daną osobą, by wyjaśniać wszelkie dodatkowe wątpliwości.

 

--

Ekspert Link4 informuje, udziela porad i odpowiada na pytania internautów związane z ubezpieczeniami motoryzacyjnymi.

 

Odszedlem od roszczen, bo wycena wydaje mi sie calkiem uczciwa i rozsadna. Co prawda wartosc przed wypadkiem motocykla byla wieksza, ale akcesoria i czesci zostaja w motocyklu (poza skasowana tarcza cham.) wiec na jedno wychodzi.

Chcialbym sie tylko dowiedziec, ile czasu ma ubezpieczalnia na dokonanie wyceny ubran. Tez 30 dni od zgloszenia szkody?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec przyszla mi wycena...

Wartosc wraku wyceniona na 1800, wartosc rynkowa 4500zl, czyli chca wyplacic 2700zl. Co mam zrobic jesli sie z tym nie zgadzam?

 

Odszedlem od roszczen, bo wycena wydaje mi sie calkiem uczciwa i rozsadna.

 

Jimi11, nie obraź się.. to po kiego grzyba trujesz dupe? zaczynasz chrzanić jak Expercina Link 4.. 3 po 3..

A Ty Experciku miałeś iść pogadać przez telefon, a nie pisać to samo..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie PTU przeciąga nadal. Na pytanie kiedy łaskawie wypowiedzą się w sprwaie akceptacji kosztorysu ( naprawa bezgotówkowa w serwisie) odpowiedzieli,że mają na to 14 dni itd, itp. Mam to gdzieś bo samochód nadaje się do jazdy ale zaczyna mnie to z lekka denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimi11, nie obraź się.. to po kiego grzyba trujesz dupe? zaczynasz chrzanić jak Expercina Link 4.. 3 po 3..

 

W ktorym miejscu truje dupe? Przeczytales mojego ostatniego posta uwaznie czy tylko zauwazyles ze akceptuje wycene i juz mi zarzucasz "chrzanienie jak Expercina Link 4"? Nie pasuje Ci moja odpowiedz bo nie jest przeciwko wycenie?

Nie mam zadnych pytan poza jednym: czy na wycene ubran tez maja 30 dni od zgloszenia szkody :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja sprawa z LINK 4 połowicznie zakończyła sie po niespełna 30 dniach. Połowicznie tzn dostałem już odszkodowanie za motocykl i trzeba przyznać że uczciwe- jestem aż mile zaskoczony. Bez żadnej batalii, po prostu przelali kasę. Fakt że nie mam jeszcze żadnego pisma potwierdzającego wycenę, więc może za wcześnie się nie cieszyć?.

Druga połowa tej sprawy to odszkodowanie za złamaną nogę- tu jak wiadomo leczenie musi się zakończyć więc na razie nic.

PZDR>

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba_zanetti - to tak jak u mnie - wycena calkiem uczciwa. Mi wycene przeslali wczesniej na mail, a potwierdzenie przysla Ci za kilka dni.

Tylko za te ubrania dalej nie wiem... zaraz zadzwonie

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w tym miejscu:

 

"Co mam zrobic jesli sie z tym nie zgadzam? "

"Odszedlem od roszczen"

 

czyli nie kumam, nie zgadzasz się, ale odszedłeś od roszczeń.

więc po kiego trujesz dupę? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w tym miejscu:

 

"Co mam zrobic jesli sie z tym nie zgadzam? "

"Odszedlem od roszczen"

 

czyli nie kumam, nie zgadzasz się, ale odszedłeś od roszczeń.

więc po kiego trujesz dupę? ;)

Zauwaz, ze to sa 2 rozne posty, napisane w 2 roznych czasach :) Juz pisalem, ze JEDNAK sie rozmyslilem. Co tu tlumaczyc?

Nie czytasz mnie uwaznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...