Skocz do zawartości

Coś w rodzaju transalp, dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Może Super Tenere, gabarytowo, mniej więcej to samo co Trampek :wink:

 

ten ";)" trzeba rozumieć jako żart... XTZ 750 w porównaniu gabarytowo-wagowym do trampka to jest żart.

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli XTZ 660, która to od Trampka jest lżejsza :icon_razz:

 

600/660 nie miały w nazwie "super"

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

single mimo że pozornie słabe to moim zdaniem średni wybór dla kobiety.

Ja proponuje Kawasaki KLE 500 świetny silnik z gpz lekko uterenowione zawieszenie nie za cieżki i mysle przyjaźniejszy w jeździe jeden cylinder. p.s. nigdy nawet nie siedzialem na tym moto :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*jechać a toczyć się z prędkością wski to różnica

 

Czyli jaka prędkość według Ciebie jest już jazdą ?

 

Wiadomo, że nie ma porównania typu Transalp, a inne moto lżejsze o połowę do jazdy w terenie. Skakać też nie bardzo można, ale jeździć się da. Przytoczę przykład dakarów i innych wyścigów, w których biorą udział różne afriki i inne ciężkie moto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzić się da, czytałem o kolesiu co na R1 Afrykę przejechał, tylko ze do typowo terenowej jazdy zaprojektowane są inne motocykle

 

ja to widzę tak: jeśli zamierzasz jezdzić po utwardzonych drogach i od czasu do czasu przejechać się po drogach nieutwardzonych to bierz transalpa albo dr 800, jeśli w terenie chcesz spędzić tyle samo czasu co na drodze to dominatora albo dr 650 rs, jeśli natomiast większość czasu chcesz zamiatać po prawdziwym terenie (podjazdy, bagna, hopy, tor) to jedynie słusznym wyborem będzie typowe enduro jak np. xr albo dr 350 czy tt ale o dłuzszych trasach w towarzystwie mocnych sprzętów zapomnij

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Kawasaki KLE 500 świetny silnik z gpz lekko uterenowione zawieszenie nie za cieżki i mysle przyjaźniejszy w jeździe jeden cylinder. p.s. nigdy nawet nie siedzialem na tym moto bigrazz.gif

 

bo jakbyś jeździł to byś nie proponował :bigrazz:

co jest świetnego w tym silniku?latające magnesy?

poza tym niewygodny zarówno dla kierowcy jak i dla pasażera

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co dobre powoduje drżenie rąk :P

 

Tak jak wódka:D O KLE był artykuł w Motocyklu jako moto używane, nie wiem czy wspominałem już o tym. Pisali jakie były modyfikacje w poszczególnych rocznikach i tak dalej. Ale ja bym nie brał żadnej Kawy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była tu już bmka f 650 poruszona więc pozwole sobie na małego off topa co sądzicie o tym motorku bo również szukam alternatywy do turystyki i szuterku a motocykl musi byc lekki i zwinny z uwagi na moje gabaryty. i co sądzicie o tym konkretnie egzemplarzu? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1940671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...