Skocz do zawartości

Padła panewka w R1.proszę o pomoc


Mico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie napisalem zebys panewki ruszal :icon_question: Jak ci sie ten wal urwie to sie moze wreszcie dowiesz ze sie nie pcha lap tam gdzie nie potrzeba, bo nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. Wyglupiles sie maxymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, stało się. Ale chociaż spokój ducha będzie że min, jedna panewka jest OK. :biggrin: Jeśli dobrze nasmaruje i skręci tak jak producent przykazał to będzie śmigał.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec ze w tym roczniku R1 taki numer moze sie stac.

Za takie informacje wypadałoby płacić, ze tak powiem ;), a z rozkręcaniem tej korby to faktycznie lipa ;) - jak Pan Bóg zrobił tak ma zostać, bo można zdecydowanie zepsuć maszynerię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

Dzieki za odpowiedz.

W takim razie u mnie tez moze byc to ten łancuszek pompy oleju. Bo wyminiłem lancuch rozrzadu i nie wyeliminowalem dokuczliwego jednostajnego cykania. Być może u mnie tez jest wyciegniety lancuch od pompy. ( jak moto sie nagrzeje, pojawia sie cykanie. tlumacze to tym ze olej robi pod wplywem temp. robi sie mniej gesty. Wtedy może też lancuh pompy ociera tą nieszczesna obudowe.) Tu pyt do autora, bo z tego co zrozumialem zamowil ten lanuszek pompy, ile on cie uczynił? i co trzeba zdjąc zeby sie do niego dostac? wystarczy tylko mise olejowa??

pozdr. sz.

Edytowane przez niki_lauda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. żeby się dostać do łańcuszka to musisz zwalić miske i odkręcić 2 śrubki od blaszki osłaniającej. a żeby go wymienić to trzeba odkręcić kosz sprzęgłowy i do tego zdemontować pompe oleju. pytałem w serwisie o ceny i tak:

łańcuszek - 90 zł

uszczelka miski - 70 zł

zabezpieczenie nakrętki kosza - 40 zł

ale że jetem przyduszony finansowo to zamówiłem części z USA. tam np. sam łańcuszek kosztuje niecałe 6 dolarow. nie mówiąc o reszcie. bo zamówiłem jeszcze pare gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy już poskładałeś moto ale jak mogę coś doradzić jak już założysz sobie wszystko nie zakładaj sprzęgła wlej olej i uruchom sobie pompę oleju ręcznie to znaczy chodzi mi o to zebyś ją załączył na wiertarce zgodnie z obrotami pompy przez jakieś minute na niezbyt wielkich obrotach to zagwarantuje ci ze pompa zaciągnie olej 90% uszkodzeń silników po remoncie szczególnie yamah padają dlatego ze chodzą na sucho po odpaleniu bo pompa jest zapowietrzona a niestety niema kontrolki oleju mankament yamahy a tak z ciekowości jaki koszt zamówionych części jak będziesz miał jakieś pytania daj znać chętnie odpowiem pozdrawiam ;)

 

Mico a mam jeszcze jedno pytanko do ciebie masz możliwość ściągnięcia części z usa oczywiście za opłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. tez o tym myslalem zeby kręcić pompą oleju aż poda cisnienie.

tak, sprowadzam części z USA. dopiero co zacząłem.

 

mnie czesci wyszly 171 zł. a w polsce w serwisie by mnie kosztowały okolo 500 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...