Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj w klubie Robertus.

Miałem ten sam problem. Pod tym deklem jest o-ring wysokotemperaturowy (czerwony).

Dekielek wychodzi elegancko. Oleju wycieknie tylko to, co jest na ściankach.

Dekielek jest wykonany prawdopodobnie ze stopu zn-al. Poszukaj najpierw, kto podejmie się naprawy

chromu na tym stopie.

Tak wygląda ścianka tylna.

post-65851-0-64539500-1364060908_thumb.jpg

 

 

Harbuz widziałeś jak ładnie słoneczko świeciło?

Jest szansa na wiosenną pogodę w przyszłym tygodniu.

Niech się sprawdzą tarcze

 

Serwusik

Dzięki za podjęcie tematu,nie wiem tylko czy aby dobrze zrozumiałem.

Znaczy się że oleju spuszczać nie muszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Co do chromowania zn-al czyli znalu (a zajmuję się tym poniekąd zawodowo) to bądź bardzo ostrożny bo jak ci to ktoś spierdoli to...

Upewnij się, że mają kąpiele zasadowe, a nie kwaśne inaczej będzie bida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to odkręcałem Robert, myślałem że nie będzie bezpośredniego dostępu do oleju ale jest o czym się już przekonałeś.

Nie chciałem się bawić w hromowanie bo to na krótką mete. Chciałem zamówić oryginalny dekielek z napisem Yamaha, koszt

około 60$ 4NK-15427-00-00 http://www.ronayers.com/ProductDetails/N/687/SKU/674170

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam nowego Kolegę ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to odkręcałem Robert, myślałem że nie będzie bezpośredniego dostępu do oleju ale jest o czym się już przekonałeś.

Nie chciałem się bawić w hromowanie bo to na krótką mete. Chciałem zamówić oryginalny dekielek z napisem Yamaha, koszt

około 60$ 4NK-15427-00-00 http://www.ronayers..../687/SKU/674170

Wiesz no już poszło do chromu,zobaczymy jak to będzie wyglądać.Facet ma mi to odesłać w tym tygodniu i wysłałem jeszcze te chromowane elementy po bokach żeby też poprawił.

 

Panowie z innej beczki pytanie ,jak i ile powietrza pompujecie w zawieszenie?Mam mały problem bo po podłączeniu pompki idzie bardzo ciężko.Z drugiej strony słyszałem ze jest to element w naszych maszynach który przez niewłaściwą obsługę łatwo można spier...ić:)Czekam na porady bo na pewno ktoś z Was już ten temat maglowal.

post-68460-0-72375400-1364936569_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...