Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem takie zwykłe gniazdo co chciałem zamontować tam gdzie jest ta zaślepka (pod kanapą). Okazało się, że dupa, bo nie wejdzie żadna ładowarka. Mało miejsca.

Tak czy inaczej zamówiłem jednak to które było w linku, na gmol fi 22mm. Zamontuję je pod nogą pasażera.

Jak będę coś ładował, to kabel przecież przejdzie pod deklem? Szczelności aż takiej nie ma.

Nie montuję na stałe do kufra, bo mam ograniczone miejsce. Lewy kufer ubrania deszczowe, buty, zupy chińskie,srajtaśmy, a prawy jest zajęty przez odrobinę kluczy i resztę wypełnia browar, który musi zostać spożyty na pierwszym lepszym zlocie :bigrazz: .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał może ktoś z Was samodzielnie lightbary ? Czy pasuje stelaż od zwykłego Royal Stara ? Bo niestety nie znalazłem nigdzie nic do Venture :sad:

 

http://www.roadstyle...hpshop&Itemid=1

 

Coś takiego znalazłem, napisane, że pasuje też do Drag Stara 1100 i 650, także zastanawiam się, czy będzie kompatybilne z Ventką...

Edytowane przez Kozak356
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał może ktoś z Was samodzielnie lightbary ?

http://www.roadstyle...hpshop&Itemid=1

 

Wprawdzie nie zakładałem sam lightbarów, ale je zdejmowałem jak zakładałem alarm i jak wyjmowałem radio, aby sprawdzić model procesora, celem zmiany rastera w radiu z USA, na EU.

Z cała stanowczością Ci powiem, że nie będą pasowały. Jak rozbierałem motor, to robiłem zdjęcia, poszukam czy się zostały po awarii kompa, (bo część danych utraciłem). Jeżeli znajdę fotki, to mogę Ci podesłać na wskazany e-mail.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie był bym tego taki pewien ;)

Nie, no pasują, pasują ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie się prezentuje!

Gratuluję maszyny!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ad. 1 Nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz, ale jeżeli coś potrzebujesz kupić i nie możesz tego dostać w ASO, to znajomy sprowadza rzeczy z USA na zamówienie Firma POLKOM www.motomoto.pl

ad. 2 Ponieważ hamulce to sprawa bezpieczeństwa, udał bym się z tym problemem do ASO, chyba, że na allegro znajdziesz Kogoś od używanych części i sprzeda Ci takie śruby z rozbitego motoru. Jednak z uwagi na miejsce i funkcję tych śrub ja jednak skłonił bym się o nowe z kwitem…

 

Teraz ja mam pytanie, czy Ktoś z Was kupował przewody hamulcowe z metalowym oplotem, chciałbym przed tym sezonem wymienić, ponieważ jak czas (praca) i finanse pozwolą, chciał bym pojechać w tym roku na Chorwację lub w Międzynarodowym Rajdzie Katyńskim.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio w Tour deluxa jest oryginalna szybka którą możesz w trzy sekundy zdemontować, niestety może to każdy zrobić ale wiem że są też takie że można je zablokować kluczykiem tak samo oparcie tylne i właśnie czegoś takiego szukam

 

Jeśli chodzi o oploty to ja nie robiłem ale wejdź sobie na forum Yamahy Drag Stara tam na pewno znajdziesz coś o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody w oplocie zakładałem do XV 1600,komplet pochodził z Hel'a .Na przód i tył koszt ok 500pln.Zakładałem w czarnym oplocie dzięki czemu nie trzeba było innych linek wymieniać.

http://www.przewodywoplocie.pl/ .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki - zajrzę ;)

 

Na kolorze mi nie zależy - srebrne, czarne, byle nie różowe ;)

Moja Kochanka jest srebrna z chromami nawet to ładnie wygląda, więc mam pole do popisu.

Bardziej chodzi mi o jakość - trwałość, a i koszty są tu nie bez znaczenia...

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numanoid:

 

Pamiętaj że do Dzierżoniowa jedziesz przez Legnicę! :-)

 

Czarno niebieski Royal na Dunlopkach z białym paskiem :biggrin:

 

post-64550-0-18701800-1361647215_thumb.jpg

 

No i ten pasek taki szeroki jak w moim był, a się martwiłeś :-)

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...