Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Arturze! Super widzieć Cię znowu na forum. Białe Dunlopki robią robotę!

 

Dziękuje Panowie za instrukcje wszelkiego rodzaju. Nareszcie można studiować Ventkowanie precyzyjnie!

 

 

P.S. Znalazłem filmik z fajnej imprezy!

 

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji, że od samego początku jak zakupiłem swoją Panią, to miałem brak wskazania ilości paliwa. Dzisiaj to rozebrałem i zauważyłem, że wytarły się ścieżki na pływaku. Te które wskazują opór ( ilość paliwa).

Pytanie, mam czy ktoś może lutował, czy może coś nadkładał na ścieżki prowadzące?

Są używki na allegro, ale w komplecie za jedyne 200zł. Ja potrzebuję tylko kawałek blaszki? Może ktoś miał podobny problem, albo ma doświadczenie, gdzie temat podebrać?

XVZ 1300 jest to temat deficytowy, ale może jakieś inne moto, gdzie rynek jest nasycony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio koledze padł wskaźnik poziomu paliwa w XV 1600[może jest taki sam],cena w serwisie ok 500 zł,sprowadziłem ze stanów za 350 zł.Stary nie był do naprawienia.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio koledze padł wskaźnik poziomu paliwa w XV 1600[może jest taki sam],cena w serwisie ok 500 zł,sprowadziłem ze stanów za 350 zł.Stary nie był do naprawienia.

 

Był kiedyś na allegro za 200 zł. Używka.

Przespałem i teraz nigdzie nie ma. Szkoda, bo potrzebuję tylko tą blaszkę ze stopkami. Może jakoś dolutuję i będzie działało.

To jest tak jakbym chciał się piwa napić to muszę kupić browar :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie dotyczące otwarcia sezonu motocyklowego w Częstochowie. czy będzie tylko na Jasnej gorze czy w Gierzwalcie

bo wybieram się tylko nie wiem jak to będzie wyglądało , morze ktoś z was jest lepiej zorientowany

Edytowane przez andrej.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie dotyczące otwarcia sezonu motocyklowego w Częstochowie. czy będzie tylko na Jasnej gorze czy w Gierzwalcie

bo wybieram się tylko nie wiem jak to będzie wyglądało , morze ktoś z was jest lepiej zorientowany

 

Z tego co się znam na globusie Polski, to:

- Licheń jest 28 kwietnia 2013 roku

- http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113810,11041326,Kalendarz_imprez___2012.html (całość wykazu)

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26-28.04.2013 VI Zlot Ogólny, Międzychód, pole namiotowe ośrodka wypoczynkowego w Mierzynie. Organizator: Stowarzyszenie Motocyklowe MKM Junak Międzychód, tel.: 0-606 111 612, e-mail:[email protected], [email protected], www.junak-miedzychod.org

 

To będzie piękne rozpoczęcie sezonu!? Numanoid, pewnie też zawita na pielgrzymkę? :buttrock:

Teraz poważnie.

Dajcie spokój z tymi Licheniami i rozpoczęciami. Co rozpoczynać jak większość nawet nie skończyła? :icon_razz:

 

 

Dyzio, fura odpicowana i przygotowana do startu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem co masz na myśli pisząc fura… - myślę, że swój motor ;)

Dla mnie fura to samochód ;)

U mnie wygląda to tak:

Borewicz jest jak zwykle zwarty i gotowy do wyjazdu na ulicę (rozważam sprzedaż).

W Jeepusiu zostało mi skończyć poprawianie nagłośnienia i wyczyścić zmieniarkę płyt CD.

Nyska jeszcze stoi u blacharza w podkładzie, może w tym roku doczeka się piaskowania i malowania (rozważam sprzedaż). Jestem w trakcie zagospodarowywania działki i mam rozbabraną budowę domku letniskowego – całorocznego.

Kochanki (2oo) jeszcze nie ruszyłem, bo za zimno jest w garażu i jakoś nie mogę się zebrać… Tym bardziej, że jeszcze nie mam mocowań, które zamówiłem u Kolegi w zeszłym roku, czekam też na elektronikę do lamp, bo same lampy już skończyłem. Muszę kupić zestaw naprawczy do lag, bo z jednej mi ucieka powietrze – chyba ją wstawię do warsztatu, bo sam nie czuję się na siłach to robić. Przed tym sezonem powinienem wymienić sprzęgło (leży i czeka), klocki (leżą i czekają) przewody hamulcowe na takie z metalowym oplotem, wszystkie płyny i przeregulować motor.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26-28.04.2013 VI Zlot Ogólny, Międzychód, pole namiotowe ośrodka wypoczynkowego w Mierzynie. Organizator: Stowarzyszenie Motocyklowe MKM Junak Międzychód, tel.: 0-606 111 612, e-mail:[email protected], [email protected], www.junak-miedzychod.org

 

To będzie piękne rozpoczęcie sezonu!? Numanoid, pewnie też zawita na pielgrzymkę? :buttrock:

Teraz poważnie.

Dajcie spokój z tymi Licheniami i rozpoczęciami. Co rozpoczynać jak większość nawet nie skończyła? :icon_razz:

 

 

Dyzio, fura odpicowana i przygotowana do startu. Pozdro.

26-28.04.2013 VI Zlot Ogólny, Międzychód, pole namiotowe ośrodka wypoczynkowego w Mierzynie. Organizator: Stowarzyszenie Motocyklowe MKM Junak Międzychód, tel.: 0-606 111 612, e-mail:[email protected], [email protected], www.junak-miedzychod.org

 

To będzie piękne rozpoczęcie sezonu!? Numanoid, pewnie też zawita na pielgrzymkę? :buttrock:

Teraz poważnie.

Dajcie spokój z tymi Licheniami i rozpoczęciami. Co rozpoczynać jak większość nawet nie skończyła? :icon_razz:

 

 

Dyzio, fura odpicowana i przygotowana do startu. Pozdro.

Tak zawitam ale na Jasnej górze,nie mam zamiaru jechać na mazury.W innym przypadku to rozpoczne sezon wpadając do Dzierzoniowa :biggrin: Ale będzie się działo.....Moja godzilla tylko czeka na tę chwilę.Tyle prezentów na nowy sezon dostała,że Śliczna jest taka...... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemacie Panowie.

Co tutaj taka cisza?? Wiem, że każdy patrzy za okno, ale nic nie poradzimy( bynajmniej u mnie). Śniegu jak w Zakopcu :angry: . Szkoda, że na nartach się nie naumiałem jeździć. Przecież ja taki góral niskopienny.

Teraz poważnie. Znalazłem koło aku po stronie lewej taką gumę( zaślepkę). Domyślam się, że jest to do tych kabli do gniazda zapalniczki?( której nie mam).

Może jakiś kolega podsunie radę co i gdzie fajnego kupić? Domyślam się, że ma to być coś zakręcane tak aby pasowało w otwór?

Na allegro jest tego od liku, i nie chcę kupić jakiejś kiszki.

Na koniec muszę się pochwalić, że zdobyłem pływak za całe 100 zł :laugh: . Nówka w ASO 520.

Morda się cieszy.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Czyli będziesz miał już sprawny wskaźnik paliwa – rezerwę ;)

Ja jakoś nie mogę się zebrać i zabrać za robotę…

Może dlatego, że w garażu zimno ;(

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harbuz ja założyłem sobie gniazdo na kierownice takie

 

http://allegro.pl/dodatkowe-gniazdo-elektryczne-i2980164011.html

 

, po raz drugi takie samo bo z pierwszego byłem zadowolony, ty masz więcej miejsc w których to możesz założyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harbuz ja założyłem sobie gniazdo na kierownice takie

 

http://allegro.pl/do...2980164011.html

 

, po raz drugi takie samo bo z pierwszego byłem zadowolony, ty masz więcej miejsc w których to możesz założyć :biggrin:

 

Dariow, wiem, ale ja już mam jedno tak jak większość kolegów w owiewce. Potrzebuję jeszcze jedno i to po to, że jak gdzieś idę to np. do kufra wrzucę tel i będzie się ładował. Na kierownicy raczej przykuję czyjąś uwagę?

Już patrzyłem na twój pomysł, ale musiałbym zastosować mocowanie na tylnym gmolu? Będzie widoczny i narażony na nogi mojej żony.

Wolałbym jednak do tej dziury zastosować.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...