Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filtry wyglądają jak nawiewy na kolana :biggrin: A tak na poważnie to wygląda to bardzo interesująco, nie ma czarnych dużych puszek tylko jakieś małe zgrabne chromowane wlociki. Cena również dobra pomimo tego, że moto miało szlifa na prawa stronę (sprytnie ktoś zakamuflował rysy naklejkami na owiewce i bananie). Ale taki drobny szlif to pryszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, tak samo pomyślałem, zarówno w kwestii filtrów, jak i leżakowania :)

Ponieważ Kolega zakochał się w Ventce jak usiadł na mojej, wysłałem mu link.

Nie wiem jak teraz u Niego z kasą, ale może…

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gosc handluje tez plastikami do naszych maszyn. Kto wie czy on juz tych oslon na kolana nie wymienial. Mysle ze z bliska, na zywo to bedzie malo atrakcyjna propozycja. Przeciez ta cena nie bierze sie z niczego, tym bardziej ze sezon juz za pasem. A filtry pewnie porozwalaly sie po upadku to ktos dostawil takie jak sa teraz.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Urwana częściowo ozdoba przy zamku na środkowym kufrze z zamkiem nie ma nic wspólnego. W mojej ventce tej ozdoby brakuje a zamek działa prawidłowo. Znalazłem gościa który ma na zbyciu tę ozdobę ale zaproponował rozsądną cenę od 500 PLN bo tyle kosztuje w USA. Nawet nie spytałem ile wynosi ta rozsądna cena gdyż na pewno mnie na ten kawałeczek plastyku nie stać. :sad:

 

PS Znalazłem ten plastyczek ale do Goldasa fabryczna nówka sztuka za 80PLN :banghead:

 

 

Jeszcze z innej beczki. Zakupiłem na allegro instrukcję do naszych sprzętów w języku polskim ale facet miał tylko do rocznika 1999. Z internetu ściągnąłem do mojego rocznika 2006 w języku mniej znanym, gdyż w zakupionym papierowym trzeba dużo wyobraźni aby dojrzeć co jest na ilustracjach. Przeglądając zestawienie czynności przeglądowych zauważyłem że mając wersję europejską rocznik 1999 np olej w silniku wymieniamy co 10000 km a mając rocznik 2006 wersja USA olej należy wymieniać co 6000km. Odwrotnie niż w samochodach. Dziwne :icon_eek:

pozdr.

Edytowane przez BORYS69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem przekonany że olej wymieniamy co 25 000 km lub co 2 lata

wymiana%20oleju.jpg

 

Jak rozumieć tą tabelkę?

 

Albo wymiana co 12 miesięcy lub 8000 mil (czyli co 12874 km)

 

Przeglądając zestawienie czynności przeglądowych zauważyłem że mając wersję europejską rocznik 1999 np olej w silniku wymieniamy co 10000 km a mając rocznik 2006 wersja USA olej należy wymieniać co 6000km

 

W polskiej instrukcji faktycznie jest wymiana oleju w silniku co 10 000 km :huh:

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Artur - z twojej instrukcji jednoznacznie można wywnioskować to co napisałeś a w mojej instrukcji w linijce wymiana oleju ptaszek :rolleyes: jest zaznaczony w każdej kolumnie tzn wymiana co pół roku lub 4000 mil -tj 6000km (niestety nie potrafię wykonać takiej wstawki z instrukcji jak to uczyniłeś). Wymiana filtra oleju co druga kolumna czyli co 8000mil - 12000km

ALE JAJA - a jeszcze nie Wielkanoc :biggrin:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modele do 1999 to ten poprzedni mogel calkowicie rozniacy sie od obecnego. niewiele on moze miec wspolnego z modelem po 1999 ktory oprocz malowania nie zmienil sie do konca

 

ar2r Mówimy o instrukcji do modelu z roku 1999 który Ty miałeś a my mamy. :biggrin:

Edytowane przez BORYS69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy koszcie filtra, zmieniam go zawsze razem z olejem :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...