Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Panowie ... :laugh: jednak nie zdecyduję się na rozbieranie. :wink: Za kilka dni mógłbym się już karnąć ale mam rozebrane tłumiki :sad: Facet, ten co miał mi pochromować te końcówki tłumików, tak mnie zrobił w balona że aż żal mówić :banghead:

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.Jastem tu nowy.Mam na imie Artur i jestem szczesliwym posiadaczem venturki.

Pozdrowionka

 

Witam serdecznie imiennika :) Do Szczecina mam 320 kilosów, z Barceloną trochę gorzej :biggrin:

 

Artur napisz co jest grane z tymi końcówkami. Może uda się coś wymyślić?

 

Już odpowiadam. Końcówki wysłałem gościowi z Allegro, do Bydgoszczy, Michał Affelt. Miał mi je wytrawić i wtedy miałem zdecydować co dalej. Jak by okazało się że to znal to mówiłem mu że może je pomaluję na czarno. Ale o tym miałem dopiero zdecydować. W tym czasie pytałem Was na forum co i jak i doszło do mnie żeby tego nie malować a jednak mimo wszystko pochromować. Więc dzwonię do gościa i mu mówię że chcę je odebrać a on mi na to, że dobrze, że dzwonię, bo końcówki będą na poniedziałek gotowe i czy 130 zł będzie ok. Więc się pytam za co to ma być te 130 zł, a on mi mówi że za malowanie tak jak się umawialiśmy. Więc mu tłumaczę że dopiero miałem zdecydować i że nie chcę tego malować. A on mi melduje że końcówki gdzieś komuś przekazał i że są "odpalone", i w ogóle zaczął się motać. Okazało się że to nie on maluje czy też chromuje tylko jest pośrednikiem. To była środa, godzina 16. Końcówki miały być na poniedziałek już pomalowane. W środę obiecuje mi że na drugi dzień wycofa zlecenie. Nie zrobił tego, dodzwonić się nie mogłem. W sobotę odpisał krótko że końcówki będą do odebrania w poniedziałek. Mój brat pojechał i je odebrał, zapłacił mu 100 zł - tyle co chciał.

Poprosiłem brata żeby pojechał do tej firmy co mi Marsinus podał namiary MKD Stal Technik ale mój brat pracuje, może cokolwiek załatwić po 16 a w tej firmie już jest tylko jeden pracownik który nic nie wie i każe być rano o 10 jak będzie bodajże szef. Suma sumarum końcówki przyjechały do mnie (brat przyjechał na weekend) i to co zobaczyłem mnie przeraziło. Są pomalowane na czarno, bardzo chropowate, porobione zacieki, bardzo gruba warstwa farby i najgorsze że jest baaardzo mocny baranek. Farby jest tyle że żeby te tłumiki złożyć to muszę ją usunąć. A teraz nie jestem pewien czy w ogóle ten chrom został usunięty.

Teraz boje się dawać to komuś innemu bo i czasu mam mało, i nie wierzę że ktokolwiek może to zrobić (np. wysyłkowo) bo mogę zostać z ręką w nocniku.

Jutro Wam zrobię zdjęcia :sad:

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam. Końcówki wysłałem gościowi z Allegro, do Bydgoszczy, Michał Affelt. Miał mi je ....

Jutro Wam zrobię zdjęcia

 

Łojezusicku.....

 

Jak dla mnie, to czyn tego Gościa wypełnia znamiona czynu opisanego w art. 286kk, ale jeżeli złożysz zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, to odrazu idź i sobie kupo nowe końcówki, prawa potrwa ze trzy lata... A końcówki będą zatrzymane jko dowód rzeczowy i dane do ekspertyzy.

Chcąc Gościowi zrobić trochę koło pióra, możesz też całą sprawę zgłosić do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów opisując cała sprawę lub jeżeli masz kopię korespondencji i napisałeś Gościowi reklamację, opisałeś, że jesteś niezadowolony z usługi, a nie wydał Ci on paragonu czy FV, zostaje Ci Urząd Skarbowy - wtedy Go siekną ...

Jak coś to dzwoń lub na PW.

Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, nie ma siły i czasu szarpać się z tym człowiekiem. Ustalenia były telefoniczne i nie mam jak udowodnić tego. Zresztą jak napisałem na wstępie.

Szukam teraz rozwiązania - w miarę szybkiego ponieważ nic tak ostatnio mnie nie dołuje, jak myśl, że przyjdzie ciepło a ja nie będę mógł wyjechać! :banghead:

Byłem teraz w garażu, zacząłem usuwać farbę z miejsca gdzie jest ona zbędna, po to żeby móc w ogóle złożyć tłumiki. I przy okazji przymierzyłem jak to by wyglądało.

zzz1.jpgzzz2.jpgzzz3.jpg

zzz4.jpg

zzz5.jpgzzz6.jpg

 

Spróbuję z kolegą lakiernikiem wygładzić tą farbę, żeby nie była taka pomarszczona jak skóra na szarpeju :laugh:

 

A może uda mi się wykleić to carbonem. Widziałem takie tłumiki z końcówkami carbonowymi.

2294_17.jpg

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym to spróbować zmyć i dać do pomalowania proszkiem.Napewno lepiej będzie wyglądało.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się powstrzymać...

Panowie, przecież to profesjonalnie położony lakier młotkowy, tyle, że czarny.

Czego się czepiacie, końcówki motor przeżyją!!!

 

Na poważnie, masz inne wydechy niż ja.

Patrząc na Twój motor, zrobił bym chrom i tylko chrom.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marsinus

Artur to nazwisko, które podałeś coś mi mówi, sprawdzę z chłopakami z galwanizerni co jest na rzeczy. Na moje sprawa już utopiona, tak właśnie wygląda strawiony kwasem znal, taki serek salami, a kasę już zapłaciłeś. Do tego jeszcze pokryty farbą. Co możesz zrobić na szybko to ściągnąć farbę i dać końcówki do polerowania, jedyny problem to polerowanie wewnątrz "wybrania" w literach BUB bo to jest sporo zabawy ale do zrobienia. Możesz tak przelatać cały sezon i dać do chromowania na przyszłą zimę. Możesz też nic nie robić przeczekać sezon a dalej tak jak pisałem wcześniej. Inna bardziej bezpieczna możliwość daj dorobić końcówki z aluminium. Dobra narzędziownia zdejmie wymiary na poczekaniu i zrobi "wybrania" BUB jak w oryginale, więc czasu nie będziesz tracił a jak zrobią robotę możesz to przesłać nowe końcówki do mnie ładnie je pochromujemy i zamienisz sobie w 5 minut ze starymi. I wilk syty i owca cała tylko portfel nieco chudszy przez partactwo pana A będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...