Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podlinkuj te relingi, bo chyba też bym o takich pomyślał…

Co do samego Ebay, to jak Ktoś z Was ma konto, to bym się uśmiechnął o pomoc w sprzedaży Poloneza Borewicza z 1981 roku, który jest oryginalną wersją eksportową z przebiegiem 56.000 km i ma jeszcze plomby na skrzyni biegów oraz całą dokumentacją. Oczywiście w stanie kolekcjonerskim.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariow co do pomysłu kupna kufara do twojego deluxa może coś takiego http://otomoto.pl/yamaha-royal-star-xvz-1300-xvz1300-M3426884.html myślę że do harlasów jest tych części więcej i może taniej

 

 

NUMANOID ta strona którą podałeś to o łodziach, nie mialo być przypadkiem www.boats.net taką mi kiedyś podałeś jak się pytałem o kufer

 

Zerknij jeszcze na taka stronę którą mi podał Maniek www.stadiumyamaha.com chyba jest troche taniej na drobnych rzeczach o kilka centów ale na droższych już o parę dolarów, zawsze coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek tak ogladałem to na Ebayu ale wyglada to jak wyrób "chiński" to juz lepsze jest coś takiego

http://www.mutazu.com/products.php?cat_id=2&menu=DB%20Trunk%20Series&product_id=21&s=prod.php

i nad takim czymś rozmyślam ale szukam również cały czas oryginału używanego a tak przy okazji rozbierałes juz ten swój kufer do tapicera bo potrzebowałbym pomierzyć jednak ten stelaż na wszelki wypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dariow, takie kufry jak znalazłeś, można bez problemu w Polsce dostać, nie trzeba ściągać ze Stanów. Tylko widziałem to na Intruzie M1800 i wygląda na śmiesznie mały.

Edytowane przez Kozak356
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak faktycznie znalazłem na allegro jedno ogłoszenie http://allegro.pl/kufer-centralny-z-oparciem-uniwersalny-i2874282559.html

jest tylko mała różnica, klient chce za to 1300 zeta to samo z USA wychodzi jakieś 240$ x3,12= 750 nawet gdyby mi dołożyli cło 15% to jest jakieś 860,- nie wiem ile kosztuje przesyłka z USA ale liczącnawet 100$ to wychodzi razem jakieś 1170,-

Z ciekawości zadzonie do klienta z ogłoszenia jak sprzeda za 1100 to się będę ciężko zastanawiał, narazie wysłałem mu zapytanie czy ta cena dotyczy kufra dokładnie tego co na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem to ten sam gość co podałem linka wyżej ale kolega z forum YDS kupił taki do Draga razem z bocznymi kuframi i twerdzi że ten do mojego motoru nie bedzie dobrze pasował po za tym mieści się tylko jeden kask a do tego drugiego podobno dwa

 

Maniek myśle że przed świętami damy sobie spokój załatwimy to po nowym roku ale jak byś coś robił wcześniej daj znać

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno już nie odwiedzałem tego forum ale nie miałem zbytnio czasu.Darek gratuluję zakupu jest super.Żonka pewnie w końcu się zdecyduje na jazdę.pozdrowienia i do zobaczenia na następnym zlocie w Tychach czy...( obojętnie gdzie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Apach! Super Cię widzieć.

Panowie! Przednie zawieszenie w Ventce zrobione! Olejek w lagach zmieniony a wszystkie momenty na śrubach jak w serwisówce. Pomógł przyjaciel z Hondy F6C który również śmiga na tym forum ale w innym temacie. Wszystko wskazuje na to, że Ventka miała w lagach fabryczny olej który jeszcze by się nadał bo miała mały przebieg ok. 13.000 km i nie było błota. Ale najbardziej zgrzało mnie to, że poziom nie był równy tj. lewa laga miała 510 ml a prawa 525 ml a katalogowo powinna mieć 553 ml. Jak lała to fabryka to "dziękuję"! Montaż czaszy nie sprawił tak wielkiego kłopotu jak sądziłem. Większość przewodów tj. wtyczki i gniazda okleiłem papierową taśmą nadając im kolejne numery i nie było problemu z montażem. Najważniejsze jest to, że ustawiłem prawidłowo kierownicę bo poprzedni właściciel trochę ją opuścił i przesunął w prawo (pewnie miał dłuższą prawą rękę od trzepania....dywanów :biggrin: ). Kierownica na rurze ma zaznaczony fabrycznie punkt tj. wgłębienie które powinno być w linii łączenia zacisków które montowane są do półki. Natomiast ząbkowane na rurce kierownicy rowki powinny być we wnętrzu zacisków idealnie w środku i wtedy można powiedzieć, że mamy fabryczne ustawienie kierownicy. Dobry jestem...... nie! Teraz cwaniakuje,...... a w garażu robiłem w portki przy montażu Ventki aby mi za dużo części na podłodze nie zostało! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Forrest mam pytanko do Ciebie jak sprawdzałeś olej w lagach robiłeś to sam czy jakiś warsztat (bo ja nie mam pojęcia jak się do takich rzeczy zabrać).A trzeba by było posprawdzać co nieco.

Siemanko.

Sprawdzić stan to można tylko wtedy, jak już go zlejesz do bańki.

Jak chcesz to zrobić szybko, to koło na dół, bo musisz szpilkę wyjąć. Na dole wewnątrz są śrubki( w lagach), które odkręcasz i już leci. Aha , jeszcze wykręć z góry zaworki. Jak zleci to nalewasz nowy, bo po co stary jak już wszystko przygotowane.

Zaopatrz się w dużą strzykawkę z miarą i wężyk gumowy. Ja miałem fi 3mm. Przelewowe od wtryskiwaczy.

Oczywiście wlewasz to przez te zaworki.

Chyba tyle. Pzdr.

 

Panowie z racji tego, że na wakcję lecimy z małżonką na Ukrainę, to mam pytanko? Ma może ktoś namiar gdzie kupię intercom na dwa kaski? Taki przewodowy do gniazda, które już są zamontowane.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz tyle samo startów co powrotów w nowym roku.

 

 

Dariow szukasz intercomu czy zestawu do kasków. Jeżeli to drugie to ja kupiłem tutaj http://www.interkomy.pl/interkom-honda-goldwing i sprawuje się znakomicie. Trzeba tylko zainwestować w droższe głośniki jeżeli będziesz słuchał muzyki a nie tylko żony. Odbierałem osobiście u gościa w Łodzi, można zostawić garnek i on zamontuje lub podpowie jak to prawidłowo wykonać samemu.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...