Skocz do zawartości

Romet Kadet


VIT66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trafił mi sie taki motorower ktory przewisiał kilka lat. W związku z tym mam pytanko na co zwrócić uwagę przy próbie uruchomienia, i jaką mieszanke mu wlac :clap: Takie ogólne punkty poproszę :) dzieki z góry za odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitek nie być drań i daj odpalić, wiesz jak kocham takie złomki reanimować :clap: Wykręć najpierw gaźniol i wyczyść bo na pewno syfu będzie od cholery. A potem obowiązkowo nowa świeca i świeża benzynka. Powodzenia

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!

Wymien lub zaluz nowe:

--Swieca

--Benzynka

--wyczysc gaznik

--no i nie wiem.......ogólnie

 

 

Ps. I mieszanka 1:30

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze olej w skrzyni biegów, ale to po rozgrzaniu żeby osady wzburzyć i żeby się wsio wypłukało. Poza tym sprzęgło może być sklejone.

Trzeba będzie sprawdzić jego działania bo inaczej przy próbie włączenia biegu będą niezłe zgrzyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitek nie być drań i daj odpalić, wiesz jak kocham takie złomki reanimować :clap: Wykręć najpierw gaźniol i wyczyść bo na pewno syfu będzie od cholery. A potem obowiązkowo nowa świeca i świeża benzynka. Powodzenia

 

8O zboczeniec 8O

z kim ja się tu zadaje :?:

 

a tak poważnie to nie ma chyba wspanialszego uczucia jak ożywić sprzęta. Pamiętam, jak odpalaiłem pierwszy raz swojego komarka i poczułem zapach jego spalin. Cudowne uczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa , nie ma jak świeże spaliny dwusuwa :clap:

Jest cos niezwykłego w uruchamianiu starej maszyny. Jak odpaliłem Junaka pierwszy raz od bardzo długiego czasu cieszyłem się jak dziecko które właśnie dostało cukierka

Dlatego mimo że mam coraz mniej czasu zawsze będę miał jakiegoś weteran lub dwa do pogrzebania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...