Skocz do zawartości

I Runda WMMP - Modlin 29.04-02.05.2010


lara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://modlin2010.pl/pl,news.html

 

"W pierwszy majowy weekend na terenie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin odbyły się Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski. Po 11 latach nieobecności zawody tej rangi powróciły w okolice Warszawy(..)"

 

Wynika z tego, ze wg organizatora zawody sie odbyly i wszystko jest w porzadku. Mozna przypuszczac, ze nie planuje zwrotu pieniedzy. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wstyd, ze szkoda nawet o tym pisac.

I jeszcze organizatorzy, ktorzy w tej ciezkiej sytuacji, po tym jak dali ciala nie zwrocili kasy za treningi i bilety udajac ze nic sie nie stalo.

:(

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dotknąłeś chociaż raz tych krawężników ?? otóż miałem okazje w nie wleciec 2 razy :) i okazało się,ze są bezpieczne-tylko je przesunąłem i przedemną koles tez zachaczył kolanem i to nie przy byle prędkośći bo na wyjsciu z szykanki na prostą i pojechał dalej!!:) (to jesli chodzi o te klocki plastikowe) a co do krawężników to przez jeden przeleciałem i tez dało rade.Raczej na szykanach ciezko się wywalić było.

 

Podejrzewam, że kilka osób, które właśnie przez te krawężniki leżą teraz w szpitalach, a niektórzy mają już po sezonie, raczej się z Tobą w tej kwestii nie zgodzi... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wy macie takie informacje, że nie zwracają kasy za bilety? Był ktoś z was oddać? Ja poszedłem zwrócić bilet we wtorek i nie było problemu.

Za bilety zwrcaja, za karnety jeszcze sie zastanawiaja i w pon dopiero bedzie decyzja. Ja na wszelki wypadek kupilem karnet i niestety nie mialem po co go wykorzystywac.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sory , że tak późno.

No ja byłem i pojeździłem troche.ale juz lepiej na gumie było niż po nitce toru.rzuciło mnie na farbie i podziękowałem za ostre jazdę!!

Organizator ogłaszał się w wawie ze mozna za darmo polatac itp....wiec zapodałem info

kartka też wisiała obok bramy że odwołane bo olej się rozlał czy coś...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...