Skocz do zawartości

niedziala rozrusznik


artemiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z rozrusznikiem ..... poprostu nie dziala juz kupilam nowy tez nie dziala pozniej kupilam akumulator,kolejny rozrusznik................. i dalej nic czy ktos moze wie jaka moglaby byc tego pzyczyna .Prosze o pomoc bo juz niedlugo jest otwarcie i moge nie pojechac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twego postu wynika ze rozrusznik byl dobry a nie dziala inny element instalacji rozruchowej, lub z jakiegos powodu prad nie dochodzi do rozrusznika.

OBJAWY opisz - podchodzisz, przekrecasz klucz, naciskasz starter i co sie dzieje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupiłbym jeszcze jeden rozrusznik i akumulator.

A na serio to zamiast zaprowadzić do fachowca sama się wzięłaś za zakupy nie mając bladego pojęcia.

Koszt naprawy dużo mniejszy niż kwota która już wydałaś na doświadczenia techniczne.

Jak koledzy napisali, zbyt lakoniczna informacja.

Nie napisałaś jaki to sprzęt, rok produkcji i jakie dokładnie objawy są.

Nikt tu nie jest wróżką.

Postaraj się to pomożemy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szklana kula :) podpowiada mi problemy z masą...

Odkręcić, przeczyścić, zakonserwować, dokręcić i jeżdzić.

To co koleżanka kupiła to niech odda na cele społeczne.

Najpierw pytać potem kupować. To powinno być numerem 1. w regulaminie Forum.

 

PS

Czy tylko ja mam takie wrażenie że na forum pojawiło się wielu "świeżaków" tej wiosny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie że na forum pojawiło się wielu "świeżaków" tej wiosny??

 

Jak każdej wiosny, forum a w szczególności dział "Mechanika" wypełnia się świeżakami szukającymi ratunku bo "sezon tuż, tuż". A trzeba było sprawdzić moto zimą lub wczesną wiosną.... :banghead:

 

 

Nieładnie tak kupować części w ciemno i podmieniać. Problem nie jest wielki z tym rozrusznikiem - masa, przekaźnik lub inny drobiazg. No ale chociaż masz zapasowy rozrusznik i nowe aku na sezon. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...