Skocz do zawartości

Na co zmienić Bandita 600?


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pisał o kilofazerze, świetne moto ale w dwie osoby i jeszcze bagaż to zawieszenie nie daje rady. TDM 900 dobry pomysł. Jeśli iść w tą stronę to jeszcze varadero albo v-strom 1000. Ale widzę,że gustujesz chyba w innych moto, więc Bandit 1200,1250 byłby dobry, może jeszcze CBF 1000, VFR 800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o kilofazerze, świetne moto ale w dwie osoby i jeszcze bagaż to zawieszenie nie daje rady

wiesz ludzie ingerują w wygląd moto, układy wydechowe więc i można zainwestować w zawieche.

Jeśli chodzi o osiągi to bezapelacyjnie są najlepsze w tej klasie, hamulce też-wygląd (rzecz gustu ) moim zdaniem o lata świetlne świeższy od bandita i cb-tyłek jest po prostu super!

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z Kawasaki. Bierz Fazera 1000 i na nic innego jej nie zamienisz. Skontaktuj sie z forumowiczem:

http://forum.motocyklistow.pl/sieluko-m45602.html

To mój kumpel po mojej namowie sprzedał jesienią Bandita 600 i kupił w Marcu Fazera 1000. On Ci opowie, że jest przepaść;] Jeżeli chodzi o zawieszenie to też nie ma o czym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak zwykle w takiej sytuacji napiszę - bierz Sprinta ST :) i będziesz zadowolony. Poza tym faktycznie litrowy fazerek, może być też CBF 1000. Generalnie do Twoich założeń zdecydowanie bardziej pasuje 1000 niż 600 czy 650.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy! myślę raczej że bandit naked 1250 czy honda hornet 900, ewentualnie sv 1000 kawa Z1000 z tego coś wybiorę oczywiście naked musi być :icon_biggrin: fazer też spoko moto ale wygląd nie ten ! nie kręci mnie! dzięki jeszcze raz ! a kupię to co będzie w lepszym stanie! i tańsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...