Skocz do zawartości

Opona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , musze kupic opone przednia do Hondy cb 500 i mam takie pytanie. Tylko jest prawie nowka i jest bridgestone przednia stara tej samej firmy. Musze kupic również na przód tej samej firmy? Czu moze byc jakaks tansza o podobnym bierzniku. Bo zakup tej firmy to wydatek ponad 400zl. Co moze bys nie tak z inna itp. bede wdzieczny za pomoc i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wiem ze rozmiar. przeciez nie kupie 140/80/17 jak amm 110/80/17 ale o fakt ze ta jest inan mieszanka itp ta inne inny biesznik

wiec co do bridgestona tylkoej na prod moge puci shinko np i bedzie wszystok?

Możesz to napisać po polsku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za literówki. Chodzi o to ze jak pytam w sklepach to mowia ze musi byc to samo najlepiej. A ja jestem ciekawy czy jak wydam mniej zaoszczedze i kupie cos tanszego, czy moto nadal bedzie sie dobrze prowadził? Czy moze nie powinno sie roznych oponek zakladac? Teraz bardziej zrozumiale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie sa shinko ale to dobre gumy zeby nie byla jesli to chinskie

 

jak widzę dziwna transkrypcja języka polskiego jest zaraźliwa...

 

co do zasady powinno się zakładać ten sam model opony na oba koła. w praktyce jest jak pisze Qpa; mniej lub bardziej świadomie ludzie eksperymentują na różnych oponach

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może polecicie jakąś marke w przystępnej cenie Bridgestone to koszt powyżej 400zl. Coś koło 300 jak bym znalazł było by najlepiej. Te shinko to jakas chinska produkcja z tego co wiem sa po 220 jesli dobrze pamietam. Z czy znacie jakies namiary na warsztat w Łodzi albo Piotrkowie Trybunalskim gdzie by mi mogli założyć ją i wyważyc?

Edytowane przez worek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone to syf, bez wzgledu jakii model. Zwroc uwage aby zgadzal sie rozmiar, opona nie byla starsza niz 4 gora 5 lat.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może polecicie jakąś marke w przystępnej cenie Bridgestone to koszt powyżej 400zl.

Możesz mieć z przodu i z tył opony o różnym bieżniku i nie będzie żadnych problemów. No i cb500 to nie jest maszyna sportowa, wielkich wymagań co do opon nie ma ;) Ja z przodu mam PIRELLI Sport Demon (ok 370zł) i nie ma powodów do narzekań. Trochę taniej możesz kupić METZELER Lasertec (350zł), też są całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...