Skocz do zawartości

Opona


Rekomendowane odpowiedzi

jak widzę dziwna transkrypcja języka polskiego jest zaraźliwa...

 

co do zasady powinno się zakładać ten sam model opony na oba koła. w praktyce jest jak pisze Qpa; mniej lub bardziej świadomie ludzie eksperymentują na różnych oponach

jsz

zasada czy chwyt marketingowy??

jakos ostatnio latam supercorsa przod i ct2 tyl ( lubie te lekkie uslizgi przy odkrecaniu ) :crossy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to mozna mieszac wszystko tylko nalezy pamietac ze jak wyladujesz w szpitalu to miej do siebie pretensje

ja tylko uzywam potorowek , je*ie mnie ze male przebiegi osiagaja liczy sie jakosc i w trase na slickach sie niewypuszczam ;)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone to syf, bez wzgledu jakii model. Zwroc uwage aby zgadzal sie rozmiar, opona nie byla starsza niz 4 gora 5 lat.

 

:crossy:

 

 

Hhahaha :) Nie było mnie długo na 4um, trochę się tu zmieniło ale nie to że KS-Rider dalej pierdoły wypisuje :) Syf niby czemu ? Bo trafiłeś na kiepski model czy jak to zdefiniujesz ??

 

Do CB 500 dobrą gumą będzie BT 45 z Bridgestone i nie pisz że to syf bo swoim teoretyzowaniem ludzi w błąd wprowadzasz. Z praktyki powiem że na w/w modelu Jawa 350 na kolano schodzi.

 

Pozdro i bez napinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shinko dobre gumy kumpel jezdzi na 005 jak dobrze pamietam i jest zadowolony a zurzywaja sie bardzo wolno nie to co pirelka mt02 kumpla ktora w fazer 600 skonczyla sie po 4500km

 

 

Cytat(Dr.Artur @ 14.04.2010 - 15:28)

 

nie wiem jakie sa shinko ale to dobre gumy zeby nie byla jesli to chinskie

 

jak widzę dziwna transkrypcja języka polskiego jest zaraźliwa...

 

panie ja to ledwo zadowuwke skonczylem to co sie pan dziwi. palety zbijam 1100 na reke mam zyc nie umierac :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...