Skocz do zawartości

Lidl 12.04.10


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Pan na zdjęciach nie pokazał też czy łatwo i wygodnie się zdejmuje ^^

Łatwo i wygodnie się zdejmuje to co trzeba, czyli spodnie :icon_razz: .Koszulka to już lekka gimnastyka. :wink:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją miesiąc i trzy razy w niej latałem.

 

To ja powiem więcej. Chociaż miałem delikatnie inną bieliznę to też z LIDL`a w takiej cenie, kupione w UK. A trwałość? Wszystkich gadżetów u nich kupionych używałem na kurierce moto więc miały ciężkie życie. Buty poszły pierwsze, ale ja każde buty zabijam szybko, kiedyś wojskowe opinacze wykończyłem w miesiąc, nie jeżdżąc w nich na moto nawet. :biggrin:

 

TankBag z LIDL`a? 4 segmenty, w tym mała biodrówka na dokumenty i drobiazgi przypinana do niego, zawsze można odpiąć i założyć sobie wokół bioder bo pas do tego był. Do tego TankBag miał kieszonkę małą w której był integralny pokrowiec deszczowy na całość. Odpinało się zamek, wyciągało szmatę i okrywało całość, z wygodnymi ściągaczami co by nie podwiewało podczas jazdy.

 

Bielizna termoaktywna? Latałem cały rok, lato czy zima, deszcz czy słońce. W ciepłe dni chłodzi, w zimne ociepla. Trasy rzędu 700km w mrozie nie robiły problemu. Chyba ze 300 tys km w niej nastukałem, poszła w kroku po tym, ale każdy ciuch tak wykańczam bo mam duże jaja. :biggrin:

 

Rękawice? Chójowe, jak każde rękawice oprócz HG i Rukka. Testowałem z 10 różnych marek rękawic, żadne nie zdały testu. Nie robiło różnicy czy z LIDL`a za dyszkę czy z salonu za 80 funtów. :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej kolega zaznaczyl rekawice totalne dno-po 10 minutach jazdy przedramie dretwieje.pozatym za grube i brak anatomicznego ksztaltu wg mnie dobry prezent jesli chcemy kogos wku...ic.Co do pasa i odziezy termoaktywnej to bez wyrzutow sumienia mozna brac w ciemno.Sam juz 3 sezon latam w tym sprzecie,jak narazie sie trzyma i spelnia swoje funkcje znakomicie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką bieliznę Grene mam i to żadna rewelacja.Kupie tą z Lidla i porównam.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką bieliznę Grene mam i to żadna rewelacja.Kupie tą z Lidla i porównam.

Właśnie Grene robi u mnie już za szmaty.

Też nie byłem zadowolony.Jak opinało ciało to za krótkie rękawy i nogawki.

Sprała się i faktycznie żadnarewelacja.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ta bielizna to jakiś wypas albo trochę cena nielidlowa - dla porównania GRENE.

 

A ten stojak na samochodowe koła KLIK to nada się? Bo cena lidlowa jest bardzo :lalag:

Stojak kupuj, lepszego na rynku nie znajdziesz! Mam takich 3, szczerze polecam. Te na aledrogo i w innych sklepach się chowają, i ceny wcale nie lepsze. Śmiało kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...