Skocz do zawartości

Motocykle drag VOOZ


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, każdy rozumie o co chodzi i że nie jest to Twój wyrób. Ale pisałem "wyrób" bo tak łatwiej całość opisać w skrócie. Nie spinaj się, piszemy jak jest, odpowiedź otrzymałeś - cały komplet nie więcej niż 10-15k PLN. Wtedy cena jest git. Rama z wahaczem 4k PLN. Widzę że się spinasz bo chciałbyś przeczytać co innego niż piszemy, że komplet jest zajebisty i od razu zamawiamy 10 sztuk. :biggrin: My nie jesteśmy "zachodem" i nie kupujemy ram moto za Euro, pytaj ludzi zagramanicą, skoro tam ma trafić produkt. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie o to mi chodziło. Jak mógłbym sobie myśleć, że ktokolwiek z Polski kupi ode mnie jak to określiłeś wyrób mając namiary na firmę. Że jest drogo to wiem. Powiem tylko jedno, że cena jaką ty określiłeś a za jaką mogę mieć ten wyrób nie jest proporcjonalnie bardzo rozbieżna.

Motor wychodzi tak drogo ze względu na podzespoły.

Napęd 20.000 zł

Felgi z kołami około 5.000 zł

Zawieszenie przód tył 7.000 zł

Inne detale z 10.000 zł

Dlatego taka kasa. Nie spinam się.

Dzięki za opinie. Jeśli macie namiary poza allegro na osoby robiące części motocyklowe chętnie przyjmę.

Korzystając z okazji chcę prosić o jeszcze jedną opinię. Tym razem na temat strony internetowej. Zamiast loga CORTEZZA będzie moje.

LINK

MOJE LOGO na tej stronie

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze troszke sie zamotałes w tym wszystkim i myslisz że na zachodzie brak motocykli i ludzi zajmujacych sie customami. Wyslesz moto do belgii do salonu ale to wszystko kosztuje obliczłes koszty dowiezienia i wystawienia jesli tak to prosze podaj je. Zyjemy w dobie internetu i jesli ty znalazłes ta firme tak samo może znalesc ja ktos z belgii holandii. tak samo my szukamy czesci po zachodzie i usa. Jesli ty masz byc tylko dealerem musisz przekonac do siebie ludzi głownie cenami 50-80tys za motor jest jak najbardziej realna cena chodz twoje proporcje do czesci które ty mozesz załatwic do pozostałych wydaja mi sie dziwne. 30tys za rame i troszke czesci. Najdrozsza czescia budowy jest serce do tego dochodzi zawieszenie i koła. a ty twierdzisz ze koła maja kosztowac 5000zł mozliwe ze same felgi moga tyle kosztowac ale nie całosc do tego wszystkiego dochodza koszty zwiazane z obróbka cnc dorobieniem piast, osiek plus nowka opona. Wiemy juz ze nie jestes wytwórca ale mysle ze dla ciebie to wszystko wydaje sie łatwe i piekne ale długa i ciezka droga przed toba oby szczesliwa zycze powodzenia i rachunku sumienia też

 

qurim mozesz wysłac mi na meila fotke tego customa na silniku bandziora z góry dzieki

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piastę do aluminiowych felg mam dorabiać ? Ośka jest w komplecie. Co chcesz obrabiać frezarką ?

Nie podałem cennika tylko wykaz pokazujący skąd ta niby kosmiczna cena motocykla.

Cena kompletnego motocykla nie jest wzięta z kosmosu. Nie 30tys. za ramę tylko sporo mniej.

Serce i zawieszenie z kołami wychodzą około 35tys. o wiele więcej niż komplet tej firmy.

I tym się różni kupno u tej firmy a kupno samej ramy u kogoś za 4.000 zł że nie muszę nic dorabiać na CNC !!!

Nie chce się kłócić na temat dystrybucji czegokolwiek. Może założyłem głupi temat, sorry.

 

"Moim zdaniem kiepskie logo jak dla bądź co bądź customowych motocykli za takie pieniądze."

Docelowym profilem nie jest sprzedaż motocykli. Chodziło mi o opinie stronki nie loga. :)

 

Też bym prosił o tę fotkę.

[email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie jedno pytanie jak będzie wyglądała rejestracja takiego motocykla co klient będzie to załatwiał sam , wypadało by za taka cenę żeby już miał motor gotowy do jazdy z wszystkimi formalnościami a zastanawiałeś się już nad tym bo na zachodzie to chyba jest trochę trudniej to załatwidz niż u nas??? rozumie ze to ma być rejestrowane na sama???

życzę powodzenia i oby ci się udało :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję przy rejestracji na SAMa jednym z wymogów jest kopia książeczki spawacza. Kupując ramę w tej czy innej firmie papiery potrzebne do rejestracji są w cenie. Rejestracja też kosztuje swoje, rzeczoznawca, przegląd itp.

Ludzie nie wiem co się mnie tak czepili :D. Na razie nic nigdzie nie składam nie sprzedaje. Motor mi się spodobał ale chciałem mieć też opinie innych osób. Stąd ten temat.

Docelowym profilem, który chce rozkręcić na chwilę obecną jest renowacja pojazdów zabytkowych. Wszystko będzie zależne od tego czy i kiedy zdobędę inwestora zewnętrznego na kapitał początkowy. Na razie prowadzę rozmowy z kilkoma biznesmenami, którym te motorki również się podobają. Jeśli wyłożą kasę na pierwsze sztuki to może coś pójdzie na zachód. Jeśli nie zacznę renowacje a motory pójdą w odstawkę.

Koniec kropka. :D

 

Jeśli jest na forum jakiś przedsiębiorca dysponujący 200.000 zł wolnej kasy na inwestycję mogę przesłać 60 strony biznes plan inwestycyjny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila czy pan zastanowił sie w ogóle co pisze a moze nie dowidzi a moze inaczej spytam JAK TE KOŁA SIE OBRACAJA SKORO NIE WIDZI PAN PIAST??????????????????????????????????????????? NASTEPNE PYTANIE SKAD BEDZIE PAN MIAŁE TE FELE?? JESLI Z FIRMY PIMSTAL OBROBIA JE PANU NA MIEJSCU WIEC NIE ROZUMIE PAN CHYBA ZE TRZEBA TO WSZYTSKO NAJPIERW OBROBIC ZEBY WYSZEDŁ WZÓR CO PAN MYSLI ZE TO POWSTAJE TAK ZNIKAD, CO Z LUDZMI KTÓRZY BEDA CHCIELI MIEC INNE WZORY FELG KAŻDY SKŁADAJACY MOTOPCYKL CHCIAŁBY MIEC JEDYNY ORYGINALNY WZÓR OCZYWISCIE JEST TO NIE MOZLIWE I WZORY SIE POWTARZAJA CZY SA DO SIEBIE PODOBNE ALE TO WŁASNIE W TYM SENS TWORZENIA CZEGOS NOWEGO. jESLI PAN ZAOFERUJE JEDEN WZÓR FELG DLA WSZYSTKICH WIADOMO ZE CENA BEDZIE ODPOWIEDNIO NIZSZA CHODZ MYSLE ZE NA ZACHODZIE SIE TO NIE PRZYJMIE. JEŻELI CHODZI O REJESTRACJE SAMA TO TRZEBA JESZCZE TROCHE POCZYTAC JEST CHYBA TAKI TEMAT NA FORUM. OBRÓBKA A RAMA TO DLA MNIE DWA RÓZNE POJECIA LICZY SIE EFEKT KONCOWY NAD KTÓRYM NIE ZAWSZE FINANSOWO SIE PANUJE. NIE CHCE SIE KŁOCIC I NIE BEDE WYRAZAŁ JUZ SWOJEJ OPINII NA TEN TEMAT ZYCZE POWODZENIA PITNER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mały burdel się zrobił. :biggrin: Chłopak ma chęci i wizję, a co z tego wyjdzie - trudno powiedzieć. Jak ma iść na zachód to tam trzeba szukać info ile ludzie chcą za to płacić i czy się podoba.

 

 

Poczytaj katalogi customowej - WW, CCI/CCE, VT itp. zobaczysz co tam jest, ile kosztuje i czy warto się bawić.

 

 

A co do zabytków - chcesz odnawiać zabytki i gonić je na zachód? Proceder wywozu zabytków z kraju jest karalny jakby co.

 

qurim mozesz wysłac mi na meila fotke tego customa na silniku bandziora z góry dzieki

[email protected]

 

Spoko, mam to w gazecie, jak zeskanuje to wrzucę z innymi skanami na które ludzie czekają.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że felgi będą robione wg. mojego pomysłu ?

Co do rejestracji nic nie muszę czytać ani udowadniać nikomu mojej wiedzy.

Dalej nie wiem co kolega ma na myśli mówiąc obróbka ? Felg czy co ty chcesz obrabiać ? W UE można kupić tysiące różnych wzorów felg w różnej cenie. Jak można finansowano nie panować mając upatrzonych dostawców.

Jedyną zmienną może być kurs euro co nie wiadomo jak nie zmienia całości.

Co do tych piast to dalej nie wiem o co ci chodzi ;/ Kupując aluminiową felgę jest dopasowana do danego rodzaju napędu i systemu hamulcowego. Jak by to był motor za 150tys. to można by myśleć nad unikalnymi felgami, ale nie popadajmy w obłęd. Koszt projektu, wykonania,polerki = nieopłacalne

KONIEC TEMATU

 

 

Edytowane przez mahermnih1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSCIEJ JUŻ SIE CHYBA NIE DA

 

http://www.allegro.pl/item982765151_felga_...p_18_10_25.html

 

http://www.allegro.pl/item984330421_kolo_f...g_18_10_25.html

 

TWRAZ WIDZISZ CO TO JEST PIASTA CZY JESZCZE NIE?????????????????

JASNE ZE MOZNA KUPIC TYLKO WIDZISZ JA MAJAC DO WYBORU FELE Z WYCIETYM JUZ WZOREM WYBRAŁ BYM TA Z PIERWSZEJ AUKCJI TZW PEŁNA FELGE I OBROBIŁ JA WEDŁUG WŁASNEGO WZORU I MYSLE ZE WIEKSZOSC LUDZI PASJONATÓW WYBRAŁA BY TAK SAMO I TU WŁASNIE MAM NA MYSLI NIE LICZENIE ZŁOTÓWKI PRZY OBRABIANIU ITP LICZY SIE EFEKT KONCOWY ALE DLA CIEBIE WIDAC CHYBA ZE NIE PISZAC NIEOPŁACALNE

PEWNIE ZE NIE MUSISZ UDOWADNIAC SWOJEJ WIEDZY CIEKAW TYLKO JESTEM JAK WYGLADA TEN BIZNES PLAN BO W NIM CHYBA TEZ POWINNY BYC ZAWARTE TE RZECZY ODNOSNIE REJESTRACJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem co to jest piasta !!!

Ja bym nie wybrał tej felgi bo ma rozmiar 300 a pod tamtą ramę podejdzie 200 :D joke.

Każdy orze jak może. Ty byś zrobił według własnego wzoru ja bym pozwolił wybrać klientowi z jakiegoś katalogu lub ewentualnie na zamówienie, sam nic nie wymyślam.

W biznes planie jest ujęty rodzaj rejestracji i to wystarczy. A koszty z nim związane są wliczone w całość nie wiem niby co mam wypisywać -etapy rejestracji ??

Podaj mi twoje szacowane obliczenia za zrobienie takiej felgi przy zakupie surowej za 2k. Jak byś to ty przygotował ?

Wiedząc ze za 5-6k możesz mieć komplet bez opon fajnych alufelg.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...