Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że poruszyłem wątek, ale tak jakoś mnie "moralny rdzeń forum" rozbawił... ;)

Moralny, czy też nie, to nie ma znaczenia :mrgreen: . Zwyczajnie, nie życzę sobie, żeby ktokolwiek wyzywał mie od donosicieli. Za coś takiego to......... + :twisted: . Cała reszta jego tekstów g**no mnie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi powiedzieć pierwszy."

 

...jest też tak, że w pewnym momencie trzeba zacząć kończyć. Proponuję już zmierzać ku końcowej refleksji, bo wszyscy mają takie samo zdanie jak na początku dyskusji i raczej tak już zostanie. Może jeszcze kilka zarzutów z obydwu stron i finito ;)

Poza tym dobrze wreszcie położyć się spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhahah, nie wiem dlaczego zajrzalem do tego topicu, chyba z nudow. No i jak zawsze, padlem ze smiechu na widok Twojego herubinskiego avatara Artur :D Jakos to opanowalem ale czytam "przyjedz do mnie ciekawe czy taki cwaniak tez bedziesz" i znowu spadlem z fotela. Rozbrajasz mnie i chyba nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wyslemy ten temacik do "smiechu warte"??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mowie Wam:wygramy wyjazd do meksyku,Toyotke Corollke,piłe spalinowa firmy Stihl,1000 kilo bombonierek i budyniów,zegareczki (jakies z Tajwanu)

bedzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. przeczytalem (prawie) wszystko w tym temacie, kompletnie mnie rozbroil.. o Artku i innych takich to nie mowie juz bo wszyscy juz rowno ich objechali i ja jestem tego samego zdania co "Ci z mozgiem namiejscu"

 

Troszke sie tylko zdziwilem ze osoby starsze majace juz doswiadczenie i wiek oscylujacy od 20 kilku do 40 lat dali sie wciagnac w takie gadki i malo tego dali sie tak poniesc emocjom (bo pozartowac z ludzi piszacych takie tematy i posty zawsze mozna :lol: ale zeby sie tak denerwowac, tak wybuchac jak niektorzy to heh - dajcie spokoj..). ktos dobrze napisal OLAĆ GO ale nie poskutkowalo.

Nerwy potracili 4umowicze ktorzy wydawali mi sie naprawde opanowani, umiejacy dyskutowac...

z tego co czytalem to tylko Dominik zachowal stoicki spokoj :D :D - i o to chodzi w takich "dyskusjach"!

 

po za tym Sarenka napsiala ogolnie o ludziach 16 letnich - SZCZYLE, wiem ze to bylo w nerwach pisane i w kontekscie Artura ale nie sprowadzaj wszystkich do ogolu - prosze... nie kazdy 16 latek siada na SRADa i wio :lol: :lol: :lol: p.s. a do egzaminu podejsc moze - na A1 : >

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym Sarenka napsiala ogolnie o ludziach 16 letnich - SZCZYLE, wiem ze to bylo w nerwach pisane i w kontekscie Artura ale nie sprowadzaj wszystkich do ogolu - prosze... nie kazdy 16 latek siada na SRADa i wio p.s. a do egzaminu podejsc moze - na A1 : >

napisałam tylko do Artura...nie chodziło mi o innych 16-sto letnich ludzi, bo zauważyłam, że na forum są inni młodzi ludzie, którzy są bardzo rozsądni. To fakt, że się uniosłam ale dyskusja sięnęła zenitu chamstwa w momencie gdy padły oszczerstwa pod moim adresem, więc myślę, że miałam morlane prawo bronić się... ale po czasie olałam sprawę, bo w życiu są dużo lepsze rzeczy do roboty niż bezsensowna wymiana nic nie wnoszących do tematu zdań. Temat generalnie dotyczył tego czy 750-tka nadaje sie na pierwsze moto, a wyszła z tego sieczka i wielka kupa a nie temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwy potracili 4umowicze ktorzy wydawali mi sie naprawde opanowani' date=' umiejacy dyskutowac...

z tego co czytalem to tylko Dominik zachowal stoicki spokoj :D :D - i o to chodzi w takich "dyskusjach"![/quote']

Niestety przyznaję ci rację, że poniosły mnie nerwy :oops: . Za radą PGR-a i innych dodałem gościa do "Ignoruj" i nie będę wdawał się w dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwy potracili 4umowicze ktorzy wydawali mi sie naprawde opanowani' date=' umiejacy dyskutowac...

z tego co czytalem to tylko Dominik zachowal stoicki spokoj :D :D - i o to chodzi w takich "dyskusjach"![/quote']

Niestety przyznaję ci rację, że poniosły mnie nerwy :oops: . Za radą PGR-a i innych dodałem gościa do "Ignoruj" i nie będę wdawał się w dyskusje.

 

jak dodales mnie do ignora to czemu napisales list w mojim poscie o hobby poza motocyklem - siwy mam gdzies co powiesz i nie pisz juz tu wiecej - a do tego goscia Therm - ten tekst napisalem do mojego rowiesnika ktory obraza mnie i przy okazji kazdego kto ma dlugie wlosy - pisze mi wiadomosci prywatne z obelgami i z nim akurat bym sie chcial spotkac z ciekawosci czy bedzie taki madry na zywo.

 

A pozatym koniec tematu - jakis palant go zalozyl nie wiadomo po co bo i tak naprawde nie myslal o tym co pisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...