Skocz do zawartości

Problem - ON w baku


popek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taaa pompa smarowana paliwem, przeczyszcza portfel o ok 1000 zl

 

:icon_twisted: :) heh

 

wiecej znaczy od chlorowych wybielaczy wyczyści wszystko prócz kieszeni . haha :)

 

dobre :biggrin: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Sucham

 

tylko 30% ? to o 30% za dużo .

 

i dobrze 1l starczy wtedy by bylo mniej zanieczyszczeń i może mniej kretów rozbijających sie pordzewiałymi ściągnietymi z niemiec 6litrowymi Beemkami z 82r (6l 70km :crossy: )nie lepiej chronic to nasze srodowisko ? ciebie to moze nie bedzie dotyczylo ale twoje dzieci wnuki >> tak .

 

a na przyszłość radze uważać co lejecie do baku :icon_mrgreen:

pzdr :evil:

racja kup matiza 0,8L ;) a co do BMW miałe okazje jexdzic starymi BMW i uwierz mi ze nowe auta nawet im do pięt nie dorastają. moje dzieci wnuki ???? co mnie to obchodzi jak ja nie bede zył????

 

taaa pompa smarowana paliwem, przeczyszcza portfel o ok 1000 zl

widac jeszcze mało wiesz na czy moze jeździc golf 1,9 nie mowiac juz o silnikach z sekcyjna pompa(jesli wiesz jak taka wygląda) która jest smarowana osobnym olejem

nie ma co wypisywać bzdur bo nie o tym temat

Ci co chcą chronic srodowisko dolina rozpudy czeka dołaczcie do tych kretynów co tam koczują

pozdr

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ci co chcą chronic srodowisko dolina rozpudy czeka dołaczcie do tych kretynów co tam koczują

 

 

 

za to byś miał u mnie w ryj , niewiele zostało miejsc nie ogarniętych cywilizacją i lepiej nie dopuścić aby zniknęły bo faktycznie będzie tak jak na filmach fantasy gdzie ludzie żyją "pod kloszem" bo nie ma czym oddychać

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, wadzicie sie o jeden bak wylany do rowu, ze to wielkie zanieczyszczenie srodowiska, fakt srodowisko trzeba chronic zgodze sie z tym, ale jak jestescie takimi wielkimi ekologami to pamietajcie, ze jak wjedziecie krosami do lasu to wam napierdo.e to jest przeciez zanieczyszczanie srodowiska, naruszacie spokojny tryb zycia zwierzat, pamietajcie o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Przez pomyłkę zalałem do Yamahy Bulldog 1100 około litry ropy, bak już odkręciłem i wszystko wylałem jest już pusty. Co więcej trzeba zrobić?? Mam już normalne paliwo czy trzeba opłukiwać bak?? Prosze o pomoc......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie powinno stać jak nalejesz zupy ale jak chcesz to dla świętego spokoju możesz nalać wachy jak masz zdjęty zbiornik, potrząsnąć nim kilka razy żeby wypłukać i wylej. Nie panikuj, tragedii nie majak go nie odpaliłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przez pomyłkę zalałem do Yamahy Bulldog 1100 około litry ropy...

około litra, trzy litry, czy dwadzieścia dwa litry :icon_question:

Wystarczyło spuścić z baku do kanistra i z komór gaźników. Po zalaniu baku benzyną będzie jeździł normalnie- nie masz wtrysków, lambdy ani katalizatora. Niewielka ilość ropy rozpuści się w benzynie i po sprawie.

 

A czemu w dziale "Mechanika 2T"? Czy ropa to Mixol?

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...