Skocz do zawartości

Bezpiecznik główny Yamaha R1 2006q=


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. Pytanie jak w tytule - mam załatwiony bezpiecznik główny w R1 z 2006 (to samo co 2004 i 05). To jest ten 50A podłączony do plusa akumulatora. Czy ktoś ma pomysł gdzie poza serwisem można go kupić? A może ktoś ma części do R1 i dysponuje takim bezpiecznikiem?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wygląda jak ten od FJR 1300?

http://www.fjr1300.info/howto/images/MFuse-3.jpg

 

Tak, dokładnie tak samo. Na szczęście udało mi się dostać go u warsztatowca, który naprawia sprzęty. Tak więc temat zamknięty. A tak na marginesie, po obdzwonieniu delaerów stwierdziłem że brak podstawowo bądź co bądź elementu na stanie ASO to żenada. Tylko na zamówienie - to jest porażka. O cenie nie wspomnę - 53 zł!!!

 

pozdrawiam

Edytowane przez R6surfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tak samo. Na szczęście udało mi się dostać go u warsztatowca, który naprawia sprzęty. Tak więc temat zamknięty. A tak na marginesie, po obdzwonieniu delaerów stwierdziłem że brak podstawowo bądź co bądź elementu na stanie ASO to żenada. Tylko na zamówienie - to jest porażka. O cenie nie wspomnę - 53 zł!!!

 

pozdrawiam

2 lata temu we Wrocku miałem ten sam problem - tylko na zamówienie, cena tylko była o 50% niższa.

Pomogło na ten czas wyciągnięcie wtyczek z obudowy tego bezpiecznika i zaizolowanie ich razem i tak doczekanie aż przyjdzie.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za dobre chęci, ale nie wiem czy zauważyłeś, że mieszkam w Polsce, sklep ze strony którą podałeś wysyła tylko na stany i Alaskę. A poza tym Europa jest bogata więc stać nas na wydanie na taki bezpiecznik 11€, zamiast 7,5$ w USA :)

 

pozdrawiam

 

PS temat zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bezpieczniki takie stosuje sie także w katamaranach, widziałem takie chyba w... Toyocie. Nawet bezpieczniki automatyczne resetowalne (bimetalowe), przekaźniki spotykane w motocyklach też są stosowane w japońskich samochodach. Pytaj w sklepach z częściami do japońców.

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki takie stosuje sie także w katamaranach, widziałem takie chyba w... Toyocie. Nawet bezpieczniki automatyczne resetowalne (bimetalowe), przekaźniki spotykane w motocyklach też są stosowane w japońskich samochodach. Pytaj w sklepach z częściami do japońców.

Też mi tak wyglądają ale patrząc na zdjęcia zastanawiałem się nad wielkością. Spróbować trzeba, najlepiej na szrotach, będzie tanio i garść.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...