Skocz do zawartości

Nie wierzcie kierunkom.


jacek_w
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje że nic... ale to jakiś weckendowy kierownik prawdopodobnie na moto od kolegi... fajne "cywilne" ubranko miał na sobie :banghead: 10s filmiku

http://i49.photobucket.com/albums/f298/jac...ci/bumSmall.jpg

zobacz też że tam nigdzie skrętu nie było tylko droga dwu pasmowa na koniec filmiku widać jak skoda obróciła się i dupą w rowie leży. może na początku chciał go przepuścić ale na drugim pasie ktoś jechał i się wystraszył jeszcze na samym końcu słychać jak drugi motor podjeżdża

Edytowane przez ponczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nic... ale to jakiś weckendowy kierownik prawdopodobnie na moto od kolegi... fajne "cywilne" ubranko miał na sobie :banghead: 10s filmiku

http://i49.photobucket.com/albums/f298/jac...ci/bumSmall.jpg

To nie kierownik tylko pasażerka, kierowce jest widać chwile wcześniej w niebieskim kombi jak wlatuje do rowu :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kierownik tylko pasażerka, kierowce jest widać chwile wcześniej w niebieskim kombi jak wlatuje do rowu :eek:

racja :lalag: przeoczyłem :( ... a pasażerkę to musiał strasznie "kochać" :banghead: odważny że wziął tak ubranego pasażera... to jest moment i po ptokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pi*da na tej Hayabusie.

 

Ciekawe jak byś się Ty zachował - pewnie jak nie pi*da. Miał koleś pecha i tyle, pewnie jak by się to Tobie przydarzyło, to byś pisał ze nie było szans na reakcje.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A ja mysle, ze kolo mogl wziac te skode z prawej :buttrock:

Nie wspominajac o tym, ze to jakis niedzielny flegmatyk musial jechac. Mial tyle czasu na reakcje, ze ja zdazylbym zjesc obiad.

 

:D

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że sporo ludzi jeżdżących mocnymi sprzętami (dotyczy też puszek) przy wyprzedzaniu ślepo ufa power`owi swojego silnika? Ile razy jest wolny lewy pas a ktoś przeleci na centymetry obok i zamyka pas tuż przed kołem/maską. Taki obciachowy popis - "ale mu pokazałem", "ale jestem zajebisty" czasem kończy się jak na filmie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie obejrzałem ten filmik i

1. Skoda jechała prawidłowo - jechała na swoim pasie, wrzuciła kierunek że chce zmienić pas i tyle - nie oznacza to że od razu ma zjeżdżać - wg mnie to jagoś gwałtownie do środka pasa się nie zbliżyła, po prostu jechała swoim pasem w oczekiwaniu na możliwośc zmiany pasa

2. Dupy dał kierownik hayki - po pierwsze jak jechał i widział że z naprzeciwka jadą inne samochody to albo decyduje się na wyprzedzanie przed i dam radę, jak nie to hamuję i czekam aż przejadą - a tak wpasowywał się na trzeciego - a później spękał że się nie zmieści i wjechał w skodę - tak mi to wyglądało - że to on wjechał w skodę bo przestraszył się ze się nie zmieści miedzy skodą a samochodami z przeciwka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co on sie aż tak zbliżył do tej Skody? Mógł odczekać,aż ona zmieni pas. Albo sam mógł zmienić pas i ją wyprzedzić. Zresztą poprzednie auto też tak wyprzedził na centymetry.

 

 

Może chciał się popisać przed pasażerką?

 

To + ogólny brak doświadczenia jest główną przyczyna wypadku.Według mnie sytuacja była do uratowania. Pomijając fakt że gość nie powinien się w nią pakować mając mleko pod nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał koleś pecha i tyle...

niestety.... ale pojmie to jedynie ten co już dał dupy...... asfaltowi.... to jest moment.... zapomnienia czym jest moto

 

Według mnie sytuacja była do uratowania.

jak wspominam swoje pacie siedząc na stołku i pierdząc w niego... to też stwierdzam że były do uratowania... jednak się zdarzyły

Edytowane przez jacek_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...