Skocz do zawartości

kosz do emki


kacha46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:banghead: Mm pytanie do ludzi którzy mają lub mieli emki! Jak dotąd moim sprzętem jeżdziłem solo,ale mam zamiar dołożyć kosz pytanie czy szukać sztywnego czy na wachaczu ? :banghead:

Oryginalnego..

Jazda z koszem to tylko na rajdach , na chwile , na błoto , w kazdym razie z niedużą prędkością . Wiec można olać argument o wygodzie . Przynamniej tak wynika z mojego "experience" z rucholami .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie czym sie kierujesz w doborze kosza rocznikiem czy wygoda :icon_question:

Według mojej wiedzy powinieem mieć kosz sztywny bo mam emke z 51r,ale chce tym jeżdzić a nie patrzeć !(choć jestem zwolennikiem oryginalności) Konkretyzując czy sztywny kosz radykalnie pogarsza komfort jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mojej wiedzy powinieem mieć kosz sztywny bo mam emke z 51r,ale chce tym jeżdzić a nie patrzeć !(choć jestem zwolennikiem oryginalności) Konkretyzując czy sztywny kosz radykalnie pogarsza komfort jazdy ?

Radykalnie. Były i przypadki oberwania osi. Jak jeździsz to lepiej na drążku, albo może nawet urala gdzie gondola jest już na gumach. Bo co jeździec zniesie w imię uwielbiane dla moto, to już pasażer niekoniecznie musi mieć zajawe na starocie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaraz, zaraz, kryteria doboru czegokolwiek do weterana sa tylko dwa, albo orginał-wiec ultra-hard-core ale pełny szacun, albo wygoda wiec dniepr(cena, hamulec na koło i dostepnosc czesci) i kupa smiechu

Taaa.. a układ dźwigni hamulca dostosowaną do działania na koło tylne i wózka założysz chyba w koszu ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadalobyby Prince trzymac sie jednej lini a nie zmieniac zdanie jak choragiewka :wink:

Tak uparcie trzymać jak Ty, gdzie już forumowicze sie nabiją, że nie łapiesz a ty nadal przy swoim? :biggrin:

 

Jeszcze jakbyś był łaskaw to poproszę te rozbieżności.

 

granat- przynajmniej robiłem na jeżdżące :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...