Skocz do zawartości

Oficjalne otwarcie sezonu na Bemowie - 24.04.2010


OLCYK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm...Powiem, tak....Byłam parokrotnie na obydwu imprezach...Otwarciu Sezonu na Bemowie oraz Extreme moto...Zupełnie inne w charakterze...Tak więc raczej nie porównywałabym ich ze sobą, jak również Częstochowy nie widzę w tym zestawieniu.

 

Fakt, na obydwu Otwarciach panuje tłok, ale zawsze się znajdą jakieś plusiki...Prawda? W końcu nie po to ludzie się tłuką przez pół lub całą Polskę, aby móc uczestniczyć w częstochowskich uroczystościach, czy też w ostrym deszczu i totalnej zimnicy ( 2 lata temu bodajże) licznie spotkać się na Bemowie? Większości przybywającym nie chodzi o lans, tylko spotkanie ze starymi znajomymi, a co za tym idzie śmiganie :) W Częstochowie dochodzi ważny element i to również budujące ... Uczestnictwo we wspólnej mszy.

 

Extreme moto śmiało mogę polecić...W zeszłym roku niestety mnie nie było, za to dwa lata temu gardło zdarłam dopingując chłopaków w stuncie, z jednej strony....Crossowców - z drugiej :D Zawody fantastyczne, świetna atmosfera, dobra organizacja :D W tym roku z pewnością zawitam przynajmniej na jedną z ww imprez. Pewnie spotkamy się na moto :D

Sciskam, Owad Miodopędny ;)

Pszczółka ma rację, najciekawiej w tym zestawieniu wypada Extrememoto :lalag: :clap: .

Każdy i tak pojedzie tam gdzie będzie miał ochotę :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mozna napisac o rozpoczeciu sezonu i mszy w Czestochowie ...

Korek jak sie wjezdza, tlok w ciagu trwania uroczystosci i pol dnia kombinowania jak sie wydostac :icon_mrgreen: :crossy:

nie jest aż tak źle. z Wariatem nie mieliśmy problemów ani wjechać (ok 11 tej) i wyjechac ok 13:30

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto po "BEMOWIE" czyli 1.05-2.05.2010 wybrać się na WMMP do Modlina?

od 1999r nie były tam organizowane wyścigi "Mistrzostw Polski"...i może warto to zobaczyć?? :icon_twisted:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto po "BEMOWIE" czyli 1.05-2.05.2010 wybrać się na WMMP do Modlina?

od 1999r nie były tam organizowane wyścigi "Mistrzostw Polski"...i może warto to zobaczyć?? :icon_twisted:

Ale to juz inny termin. Ja sie do Modlina jak najbardziej wybieram (jesli nie odwolaja).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to juz inny termin. Ja sie do Modlina jak najbardziej wybieram (jesli nie odwolaja).

 

 

A mają odwoływać??Z tego co widziałem w ŚM (oficjalny terminarz) to termin zaklepany i OTWIERAJĄCY sezon WMMP :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mają odwoływać??Z tego co widziałem w ŚM (oficjalny terminarz) to termin zaklepany i OTWIERAJĄCY sezon WMMP :)

Z tego co widzialem to mialobyc dopiero potwierdzone, a z tym potwierdzaniem im sie schodzi. Ale ja wierze ze bedzie.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

planowałem zaliczyć Bemowo ale po przeczytaniu waszych uwag obawiam sie że mój chłodzony wicherkiem sprzęt moze takiego zatoru nie wytrzymać

olej Bemowo wpadaj do Sochaczewa 24.04.2010 3 otwarcie sezonu z roku na rok coraz lepiej (ja w tym paluchow nie maczam wiec jestem obiektywny), ludziki zadowolone a po calym zamieszaniu impreza w wiosce pod sochaczewem do bialego raba (panny luzem-pszczoly nago i wiele innych atrakcji)

poczatek cos chyba kolo 9 z rana ale odjazd dopiero cos kolo 12-13 (przejaz przez miasto do miejsca dolecowego zabaw i uciech) dokladniej na moto-socho.pl :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu na Bemowie był jeden(JEDEN) wystawca-Honda,kilka motków.Kilka stoisk z ciuchami itp.Pokaz zapowiadany od kilku godzin-darcie Red bika- porażka-żle przygotowany :banghead: .Parada-stada śmierdzących dwusuwowych pyrkawek omało nas nie udusiła :evil: .Owszem ,są prośby,żeby dwusuwy na końcu,ale co z tego... I to koniec atrakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lapad:

No.... nie zapominajcie o zasponsorowaniu Michała K.

Za Wasza "kaske" bedzie mógł sie gdzieś przejechac , albo zamarzy Mu sie zostac PREZYDENTEM ?

Gość wali wszystkich "na maxa" ! ! ! ! ! a poza zbieraniem forsy nie robi nic ! !

:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem, co ze sobą jutro zrobić. W zeszłym roku byłem na Bemowie i mi się jakoś specjalnie nie podobało; może nie miałem nastroju, a może z roku na rok potrzebuję silniejszych bodźców.

Wystawa w zeszłym roku była bardzo skromna, a parę lat temu w tym samym miejscu można się było nieźle zaopatrzyć, tak że bilet zwracał się z nawiązką. Spotykało się też więcej znajomych.

Nie wiem też, czy chce mi się jechać dla samej parady (zakładając, że nie wjeżdżałbym na teren imprezy).

Do organizatorów pretensji nie mam, sam bym lepszego zlotu pewnie nie zorganizował.

 

Do domu dziecka w Konstancinie też mi się nie chce jechać.

 

Więc pozostaje koncert Go Naked! wieczorem w Cranku. I może jakiś skromny afterek.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...