Skocz do zawartości

Alternatywa Wadowic


Rekomendowane odpowiedzi

Pewien francuski biker zapragnal sfilmowac swoja jazde. Przymocowal wiec kamere do motocykla i puscil sie w droge. Po pewnym czasie zauwazyl, ze zgubil kamere. W tym samym czasie patrol policji znalazl lezaca na drodze kamere. Chlopaki wlaczyli znaleziona kamere, o dziwo dzialala, obejrzeli filmik.

 

Biker zawrocil szukajac w drodze powrotnej swojej wlasnosci. Widzac bacznie rozgladajacego sie po drodze wolno jadacego bikera, policja zatrzymala go pytajac czego szuka. Zatrzymany zgodnie z prawda wyjasnil, ze zgubil kamere i jej szuka.

 

Panowie umundurowani spisali delikwenta przypisujac mu na trasie 40 km 69 wykroczen drogowych. Niestety prasa nie podaje jaka kare otrzymal.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie moze ze zrozumieniem, przypucowal sie, ze to jego kamera !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zawsze jak gdzies zapie.. z kamera na baku to bylem przygotowanie na wyrzucenie karty sd w razie kontroli :icon_razz:

Nie przesadzaj szramer, wystarczy kamerkę lub kartę do kieszeni wrzucić a nie od razu wyrzucać.

Wszak to nie prochy. Co więcej - policja nie ma najmniejszego prawa żądać od Ciebie zapisu z kamery bynajmniej w Polsce podczas zatrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zabawna sytuacja.

Wniosek jeden.Jak zgubisz to nie szukaj...i nagrywaj na puszta kartę. :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien francuski biker zapragnal sfilmowac swoja jazde. [...]

Panowie umundurowani spisali delikwenta przypisujac mu na trasie 40 km 69 wykroczen drogowych. Niestety prasa nie podaje jaka kare otrzymal.

 

:crossy:

Niemożliwe. Zmyślasz, ks-riderze :) Przecież na zachodzie wszyscy jeżdżą bezpiecznie i megaprzepisowo. Piraci drogowi i bydło jest tylko w Polsce.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zawsze jak gdzies zapie.. z kamera na baku to bylem przygotowanie na wyrzucenie karty sd w razie kontroli :icon_razz:

 

Jezdze z kamera, jakos przez 2 lata nikt mnie jeszcze nie zatrzymal i nie zadal pokazania zapisu :icon_razz:

 

Niemożliwe. Zmyślasz, ks-riderze :) Przecież na zachodzie wszyscy jeżdżą bezpiecznie i megaprzepisowo. Piraci drogowi i bydło jest tylko w Polsce.

 

He, he, bylem na to przygotowany, Motorrad nr.6 strona 7 :icon_mrgreen:

 

Pozatym, to nie wiadomo mi o tym, ze na zachodzie wszyscy jezdza mega przepisowo, moze berdziej przepisowo ale i tak nie wszyscy :bigrazz:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodzi to tylko jednego - debile zamieszkuję także we Francji.

Na jesień jak robiłem speedtest też miałem lekką schizę i po przejechaniu 29 km w 7,5 minuty zatrzymałem się i odkręciłem kamerkę, coby nikogo nie zaciekawić :icon_mrgreen:

Ale oczywiście jechałem przepisowo. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...