Skocz do zawartości

VFR 750 rc24 przerywa...


Alkad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z moim nowo nabytym motocyklem.

Jest to Honda vfr 750 rc24 z 86r.

Gdy odpalam vfr pierwszy raz w jakimś dniu i jade gdzieś np. 30km cigłej jazdy bez gaszenia to chodzi elegancko nic nie przerywa ani nic. Gdy zgasze go na powiedzmy godzine i ponownie odpale to w czasie jazdy już przerywa, szarpie i w ogóle tak jakby mu czegoś brakowało. Wymieniłem świece ale dalej to samo. Co to może być ?

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak odpalasz pierwszy raz w danym dniu, przed wyjechaniem to wtedy jak robisz te załózmy pierwsze 30km to nic się nie dzieje? dopiero jak zgasisz i odpalisz ponownie? napisz więcej szczegółów.

Chyba nie przeczytałeś co on napisał. :bigrazz:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej powiem tyle ze wymienione świece, akumulator, gaźniki regulowane 4 tys km temu. Zaworów poprzedni właściciel nie ruszał aż 4 lata. To może być to ?

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Teraz tylko sprawdzić luzy zaworowe.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Miałem juz tutaj na forum temat załozony kilka tygodni temu, ale juz go znaleść nie mogę wiec zakładam nowy.

Mam od niedawna Honde vfr 750 z 1986r. Sprawa wygląda tak że gdy sie moto dobrze nagrzeje, powiedzmy po przejechaniu 40km to zaczyna przerywac. Tak jakby mu czegoś brakowało albo cos, nie mam pojęcia co go może boleć... Wymieniłem świece, akumulator, ustawiane były luzy zaworowe, czyszczone i synchronizowane gaźniki. A moto jak przerywało tak przerywa. Nie jest to przerwanie typu ciagnie a nagle buuuuu... tylko szarpie podczas przyśpieszania w praktycznie każdym zakresie obrotów...

Licze na pomoc...

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji sprawdzałes, jakie ładowanie jest jak wymieniałeś akumulator?

Pompe paliwa moznaby też sprawdzić.

 

Edit, ok teraz czytałem ten drugi temat. Wiec po regulacji zaworów nadal to samo sie działo?

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...