Skocz do zawartości

Obrona Toru Lublin


motobandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

:clap: :clap: :clap:

 

A może zrobić taki mały protest??

Zeny ludzie i władze wiedziały ile osób jest za torem lublin??

:clap: :clap:

 

Witam myśle że Mycior ma rację po to powstalo LSM Stowarzyszenie nie tylko dla ludzi którzy tworzą Lsm ale dla wszystkich Motocylkistów i jako Stowarzyszenie możemy oficjalnie wystąpić z Protestem , jak inni domagający się praw i my możemy zgodnie z Prawem przeprowadzić PROTEST przy współudziale PZM i Braci Motocyklowej w końcu po to zakładaliśmy Stowarzyszenie żeby służyło ludziom na 2-OO-kołach

co wy na to na początek sezonu będzie głośno w LUBLINIE. :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robcio, jesli uwazasz ze JPII byl taki wspanialy to zasiegnij wiedzy na temat machlojek banku watykanskiego rowniez za jego kadencji :icon_twisted: Ale to nie na temat. [...]

 

Tak. Uwazam, ze JPII byl wspanialym czlowiekiem. Uwazam rowniez ze w kontekscie mojej wypowiedzi to, co napisales jest conajmniej smieszne... ale zgadzam sie "to nie na temat".

 

 

[...] przypominam co było z Torem motocrossowym? Górki Czechowskie zamknięte,w Elizówce protest mieszkańców i na LSM również protest..Wyszło jak zwykle

 

...otoz to! Oczywiscie probowac trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem,że rozpoczęcie było by najlepszym terminem w końcu kiedy jak nie na rozpoczęcie zjeżdżają się takie ilości motocyklistów? :) Oficjalny protest złożony na ręce Władz Lublina przez LSM uważam za początek takiej oficjalnej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :clap:

 

Witam myśle że Mycior ma rację po to powstalo LSM Stowarzyszenie nie tylko dla ludzi którzy tworzą Lsm ale dla wszystkich Motocylkistów i jako Stowarzyszenie możemy oficjalnie wystąpić z Protestem , jak inni domagający się praw i my możemy zgodnie z Prawem przeprowadzić PROTEST przy współudziale PZM i Braci Motocyklowej w końcu po to zakładaliśmy Stowarzyszenie żeby służyło ludziom na 2-OO-kołach

co wy na to na początek sezonu będzie głośno w LUBLINIE. :notworthy:

 

A przypominam, że jak tobić protest to zaprosić także inne grupy korzystajace z niego.

Kierowców, aut, gokartów, ATV, bo tylko w grupie coś uda się zorganizować.

Samych motocyklistów potraktują kolejny raz jak rozwydrzoną grupę bandytów drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie juz decyzja typu robimy protest, petycje czy cos takiego to napiszcie prosze w tym temacie. Chetnie wezme udzial jesli tylko bede mial mozliwosc. Na tym torze organizowana jest jedna z rund Mistrzostw Polski Supermoto. Moze udaloby sie zaangazowac PZM?

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw Radom, w Kielcach się boją motocykli, teraz Lublin... niedługo trzeba będzie jechać 450 km do Koszalina, żeby pojeździć... :lapad:

qrwa, dziki kraj normalnie... :banghead:

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO KU.WA????? :banghead: KOSCIÓŁ???????????czytam czytam i nie wierze.....Zamiast wydawać kase na kolejny katolicki chlew ,mozna by było pociagnac za to kolejna nitke toru.....Ja pierdziele!!!!! :icon_evil:

Słuchajcie, gadałem z kumplem....powiedział ze nie ma problemu aby wrzucic jakies info na oficjalną strone Free&Fun....Oprocz tego mozna zapodać jakaś liste w salonie i zbierac podpisy!!!!Dzisiaj troche za pozno zeby cos madrego napisac ale jutro sprobuje przygotowac jakis krótki tekst ktory mozna by zamiescic do wiadomosci odwiedzajacych....Chyba ze ktos ma jakies sugestie....

Jeszcze w tym tygodniu spale gume na moherowym berecie!!!!!!!!!!!!! :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa, dziki kraj normalnie... :banghead:

 

Jaki rząd taki kraj. Ciągle "kwa kwa" i tyle...

Pan Kaczyński obiecał że będziemy leżeć ch*jami do góry za 10 lat bo będzie jak w Grecji czy gdzieś tam... :biggrin:

Tusk chciał Irlandię, Kaczor Grecję bo tam pewnie migrują w zimie :icon_mrgreen:

Jak ma być lepiej skoro w tym zasranym rządzie siedzą od kilkunastu lat ci sami $%^&* ,nie będę wulgarny.

 

W kwestii toru to i tak zrobią co będą chcieli. Rozebrali URSUS, padło Daewoo, rozpieprzyli cukrownie czyli 3 najbardziej nowoczesne, dochodowe zakłady które przynosiły full kasy i dawały zatrudnienie połowie Lublina i okolic. Taki tor to pikuś przy tym...

Jeśli ktoś z góry położył na to łape, jesteśmy na przegranej pozycji bo wątpię żeby przez kilku "kowalskich i nowaków" mieszkających w blokach, miasto przenosiło taki obiekt jak tor 20 km dalej.

Z tego co słyszałem to proboszcz z nałkowskich czyli gienek s. też ma swój wkład w próby zamknięcia. Może "wierni" wybierają pisk opon i ryk silników zamiast dzwonów na sumę, a jak nie ma ludzi to nie ma dużo z tacy i jak on zapłaci ubiezpieczenie za swojego nowego passata... :bigrazz:

Oczywiście nie oddamy tego bez walki bo była by to największa głupota.

Zaprzemy się ręcami i nogami ewentualnie motórami i się zobaczy.

Się rozpisałem po nocy...

 

Pozdro!

 

PS: Robciu, jak widzisz nie napisałem dzisiaj nic o zalaniu pały :icon_mrgreen:

 

CO KU.WA????? :banghead: KOSCIÓŁ???????????czytam czytam i nie wierze.....

 

Niestety drogi kolego... a najśmieszniejsze jest to że te dwa kościoły dzieli jakieś 2 kilometry w linii prostej i są na tym samym osiedlu... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była inkwizycja, palili ludzi, mordowali gwałcili, było troch spokoju a tu znowu zaczynają swój obłedny marsz w stronę zawładnięcia ciemną masą.

Ale ku ich zdziwieniu masa już nie jest ciemna.

Trochę się zagalopowałem ale fajnie to brzmi :biggrin:

Mnie pociesza że każda dyktatura musi kiedyś paść ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Robciu, jak widzisz nie napisałem dzisiaj nic o zalaniu pały :icon_mrgreen:

 

...zauwazylem to i docenilem :biggrin: Czy juz nie musze sie obawiac o to, ze mi cos z GS'a wykrecisz? :icon_razz:

 

[...]

Ale ku ich zdziwieniu masa już nie jest ciemna.

[...]

 

Czyzby? Czasem mam wrazenie, ze jest masa ciemnej masy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W razie organizacji protestu znam właściciela NMR więc jak coś podrukuje się jakieś ulotki i załatwię żeby je tam rozdawać klientom, z motoGP też kogoś obczajam więc i tam się zostawi, tego gościa z TVPLublin który prowadzi program motoryzacyjny też bym jakoś złapał to może i on by coś podziałał w tym kierunku. Próba zamknięcia toru przez mieszkańców najbliższych bloków jest tak samo absurdalna jak (przykładowa sytuacja: ) próba zlikwidowania torów PKP przez mieszkańców poręby.

po*eba*O IM SIĘ CHYBA W DUPACH, KTO BYŁ TAM PIERWSZY TOR CZY BLOKI, WIDZIELI CO ROBIĄ KUPUJĄC TAM MIESZKANIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...