Skocz do zawartości

Obrona Toru Lublin


motobandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I bedzie rewolucja!!!!!!!!! :icon_twisted: :buttrock: :clap:

 

Rozmawiałem wstepnie z chłopakiem z klubu golfa, mówił że jak trzeba to służą pomoca kilkoma głośnymi autami.

Znam człowieka z Radia Lublin.

Jeżeli zechcemy zbierać podpisy pod petycje to mówił że w wiadomościach kilka dni wcześniej da się załatwić małego niusa o informacji gdzie będą zbierane podpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Ciotka mieszka w bloku najbliżej toru, jak kiedyś ją odwiedziałem to na klatce wisiała petycja do podpisu o likwidacji toru i oczywiście ktoś chodził po mieszkaniach z petycją o dziwo moja ciotka nie podpisała a jak ją zapytałem o hałas to powiedziała że wcale jej to nie przeszkadza i wiedziała gdzie mieszkanie kupuje, ale powiedziała też że jest kilku fanatyków którzy nie mają co robić to bojkotują tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak tych kilku fanatyków przekona więcej osób - wtedy naprawdę może być lipa.

 

tu jakiś kolo zapodał całą prawdę.

http://forum.dziennikwschodni.pl/tor-lublin-t28941.html

pzdr

 

Ale może wie ktoś jakie centrum ???

Czyżby jakieś centrum wiary czyli kościół ??

Bo o tym szczerze mówiąc nie wiedziałem. :icon_eek:

bo jak tak to będzie ciężko coś zdziałać.

W naszym społeczeństwie nikt czarnym nie podskoczy bo go za życia potępią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może wie ktoś jakie centrum ???

Czyżby jakieś centrum wiary czyli kościół ??

Bo o tym szczerze mówiąc nie wiedziałem. :icon_eek:

bo jak tak to będzie ciężko coś zdziałać.

W naszym społeczeństwie nikt czarnym nie podskoczy bo go za życia potępią.

10 pażdziernika byłem po raz ostatni na torze w Lublinie, widzieliśmy wtedy, że ziemia obok toru zaczyna się zagospodarowywać. Widać było też, że będzie to kościół. Nasze przewidywania się sprawdzają :).

Jestem też w kontakcie z władzami toru, które normalnie wynajmują tor na ten sezon.

Jestem bardzo ciekawy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może wie ktoś jakie centrum ???

Czyżby jakieś centrum wiary czyli kościół ??(...)

 

Kolejny obiekt koscielny i kolejny raz temat zwiazany z bylym papiezem. Czlowiekiem niewatpliwie byl wspanialym, ale juz przesadzaja, wszedzie i prawie kazdy JPII sobie dopisuje.

 

http://www.mmlublin.pl/8750/2009/5/14/rusz...i?category=news

 

...naprawde moze byc ciezko ze sprawa toru. Moim zdaniem zamkniecie tego toru nie byloby wielka tragedia, gdyby jednoczesnie powstal inny, conajmniej nie gorszy. Ale chyba kazdy wie, jak jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny obiekt koscielny i kolejny raz temat zwiazany z bylym papiezem. Czlowiekiem niewatpliwie byl wspanialym, ale juz przesadzaja, wszedzie i prawie kazdy JPII sobie dopisuje.

 

http://www.mmlublin.pl/8750/2009/5/14/rusz...i?category=news

 

...naprawde moze byc ciezko ze sprawa toru. Moim zdaniem zamkniecie tego toru nie byloby wielka tragedia, gdyby jednoczesnie powstal inny, conajmniej nie gorszy. Ale chyba kazdy wie, jak jest :(

 

Robcio, jesli uwazasz ze JPII byl taki wspanialy to zasiegnij wiedzy na temat machlojek banku watykanskiego rowniez za jego kadencji :icon_twisted: Ale to nie na temat. Coz pozostaje nam modlic sie, zeby budowa trwala jak najdluzej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościoły święcą pustkami, np w lubartowie sa 4, czasem na mszach jest po 100 osób, a oni budują 2 nowe na obrzeżach.

Trzeba w końcu wykarmić nowe stado leniwych pasibrzuchów.

Trzeba im pokazać kogo jest więcej.

Wykożystują teraz i papieża do nabijania swojej kiesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się opodatkować kościół. Tylko władza nie chce zaczynać bo to jest najlepsza recepta na zdobycie wyborców. Popieram organizację jakiejś pikiety. Oczywiście przyjadę. Na forum Opel Omega też rzucę hasło. Napewno kilka osób przybiegnie. Walczyć Panowie i Panie tak jak nasi koledzy walczą o obniżenie opłat za korzystanie z autostrad.

Edytowane przez wujo31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o kościele to nie słyszałem pierwszy raz od Was słyszę,ale jestem w szoku ! Jak by mało kościołów jeszcze w mieście było,a to że całe g... już do nich ludzi chodzi to mało kogo obchodzi :-\ Nic miejmy nadzieje,że Tor zostanie...Protest popieram jak najbardziej tylko czy ktoś się z Nami liczy? :icon_evil: przypominam co było z Torem motocrossowym? Górki Czechowskie zamknięte,w Elizówce protest mieszkańców i na LSM również protest..Wyszło jak zwykle

Edytowane przez michaelgsx-r600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...