Skocz do zawartości

Pierwsze moto juz w garażu :)


krzywer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co mam się nie pochwalić! ;)

 

Dziś nabyłem kawasaki GPZ 500S. Rocznik 1992, 60KM.

W galerii niestety póki co tylko jedno zdjęcie, podejrzewam, że niebawem pojawi się więcej.

http://bikepics.com/pictures/1914850/

Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz gorąco podziękować koledze taju25, który był tak miły i pomógł mi w oględzinach i przygotowaniu motocykla do transportu.

Pierwsze kilometry nawinięte, zimno jak diabli, wszędzie mokry piach, ale banan na gębie - bezcenny :bigrazz:

 

Gdzie ta wiosna :icon_exclaim: :icon_question: :banghead:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gratulacje chłopaku :buttrock: :icon_exclaim:

Teraz tylko wjezdzic sie w maszyne jak pogoda pozwoli :crossy: :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek HONDA

No i fajnie Gratulacje.Najfajniejszy jet pierwszy dzień,ja jezdziłem aż mi paliwa brakło i troche się zcykałem bo mi furmana na jeden cylinder przestała gadać.Nie wiedziałem że takie są objawy jak zaraz się paliwo skończy. :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :)

Zacny sprzęcik, zrobiłem na takim ponad 20tys km bez awarii. tylko mój był z 95' więc już w nowej budzie. Sprawdzaj systematycznie poziom oleju, mój brał ok. 0,35l na tysiąc kilometrów. Poza tym naprawdę miło wspominam, zero awarii, niezłe osiągi, 190 leci bez problemu, leciutki, nie spalił nigdy więcej niż 6 litrów, wygodny - zajechałem nim nad Balaton, 700km na jeden strzał nie było problemem, zawory na śrubkach - 2 godziny roboty.

Widzę, że chyba jeszcze oryginalne malowanie? I tłumik akcesoryjny?

Miłej jazdy :)

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniosło Cię, przecież to GPZ.

Mimo wszystko gratulujemy.

:bigrazz:

YUBY!

Nie psuj mi tej jakże pięknej chwili noo. Ty tez kiedys miałeś pierwsze moto :bigrazz:

 

Gratuluje :)

 

Widzę, że chyba jeszcze oryginalne malowanie? I tłumik akcesoryjny?

Miłej jazdy :)

oryginalne jak oryginalne - poszczególne elementy noszą ślady lakierowania, ale nawet jeśli ktoś lakierował całość, to zachował oryginalne barwy:).

Tłumik akcesoryjny:). "Future". Dość cichy, tyle że poprowadzony po lewej, w oryginale bylo po obydwu stronach. Se niemiec wykombinował :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, Jak Ci to pomorze, to powiem Ci że masz zajebiście fajny motocykl.

Gratuluję.

 

No teraz przesadziłeś w drugą stronę :icon_razz:

Nie wiem czy mi to pomoże czy nie, ale dzięki za chęci :notworthy:

W końcu to tylko pierwsze moto, które ma spełnić określoną rolę i ustąpić miejsca czemuś bardziej interesującemu :buttrock:

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniosło Cię, przecież to GPZ.

Mimo wszystko gratulujemy.

:bigrazz:

Dlatego napisalem to w formie zyczen. :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielicie :icon_twisted: Kumpel śmiga 600-tą i nic przy niej nie robi (prócz tych czysto eksploatacyjnych rzeczy);p 3 sezon teraz zaczyna ;p

Pogratulować i dużo nawiniętych szczęśliwie km ;))

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...