Skocz do zawartości

W Wadowicach - 217km/h


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba byc geniuszem aby wiedziec, ze linie na jezdni czy slupy latarni stoja w tej samej odleglosci od siebie wiec mozna obliczyc z jaka predkoscia je mijal i obliczyc predkosc - kumasz ?

 

:crossy:

tak w usa liczyli ze smiglowca jak gosciu VTR sp2 pociska i wyszlo im 220mph, chyba musial spadac w wielki kanion , motocykl poddano expertyzie i wysmiano cala stanowa policje fbi i wogole ta zje*ana sekte rzadowa :icon_razz:

a gosc mega frajer ze przyjol i tyle mogl zwalic na inny profil opony przeklamania w zebatkach itp w sadzie /prokuraturze , ale debili niebrakuje :banghead:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym przykozaczył, normalny człowiek wbija piaty bieg i jedzie dalej.

217km/h na obwodnicy, wszcząsające.

 

Jezeli dla Ciebie normalny czlowiek tak jezdzi to sorry ale nie mam pytan.

 

 

Moze obejrzyj film bedziesz mogl zauwazyc teren zabudowany, ograniczenie do 70 km/h, kolo jechal 310% wiecej - wystarczy ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega moderator chyba nie może zrozumieć że w terenie zabudowanym 220km/h w POLSCE to dużo... ze względu na własne zdrowie chociażby...

 

To nie jest najlepszy przykład dawany młodszym, choćby mi, i to w dodatku przez moderatora ;D

 

Ale co ja tu się będę produkował, grunt że jest jeszcze rozważna grupa ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek HONDA

Ja wiem, Ty jeździsz przepisowo, rozsądnie, nigdy nie ponoszą Cię emocje, adrenalina jest Ci obca.

Zapewne jesteś cyborgiem, który przybył by chronić ludzi przed ignorantami drogowymi.

Andrzejku tylko po co ci to BMW, rozumiem żeby ewentualnie porobić zdjęcia i błysnąć przed kursantkami, jako nieśmiertelny i niezniszczalny instruktor nauki jazdy Ks-Rider.

Proponuję wróć do kraju i przeprowadź kilka szkoleń z psychologi społecznej, oraz nawiąż współpracę z doktorem Haus'em w celu zbadania przysadki mózgowej jakże obcego Ci narodu polskiego.

Proponuję także abyś z kanclerzem zlikwidował autobahny, oraz wprowadził zakaz jazdy motocykli po alpejskich winklach.

Prywatnie zalecam mniej hipokryzji i więcej dystansu do siebie.

 

Idę sobie polać i posiedzieć w kombinezonie.

Yuby Ty już jesteś Ghost Rider(kombinezon) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokolenie playstation całe szczęście jest mi obce ;)

 

Nie, nic nie zmienie, tylko dla mnie, i całe szczęście nie tylko dla mnie, jazda z tą prędkością na '70-ce' i to jeszcze podkreśle bolesny fakt, w naszym kraju, nie jest bezpieczna, w sumie tyle.

 

No i znowu szerokości życzę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC też powiedział coś mądrego ;D...

 

A szeroka droga, może jednak kiedyś uratuje ci dupe... ale co tam

 

No i ktoś kiedyś powiedział że wsparcie w samym sobie to żadne wsparcie, tak do szybkiego kierowcy i pewności siebie ;)

 

Dzięki za całuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Osssooooccchhoooddzzzii??

:wink:

 

 

Te 217 to chyba na trójce jechał.

 

A jak czytam jacy to co niektórzy z forum są przepisowi(nie licząc motorowerzystów) to nie wiem czy wierzyć, czy nie.

 

100 konny motocykl jest po to żeby zapier**lać i tyle ;)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleks jakiś czy co? :D Mowa nie o V, tylko o tym, czy można wlepić mandat na podstawie filmu na YT, a nie o 'zapierdalaniu'. :icon_twisted:

 

 

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę , że i tak kilka osób musiało sie dowartościować. Teksty typu

"217 km/h na to śmieszna prędkość" są jeszcze bardziej śmieszne niż sprawa tego motocyklisty . Wy chyba odrazu jak ruszacie to rozpędzacie się i poniżej 300 licznik wam nie schodzi ;]. Wszyscy psychologowie , a nie potrafią zauważyć u siebie bardzo tendencyjnych odruchów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy mandat przyjal, bo doszedl do wniosku, ze faktycznie zachowal sie glupio czy poprostu osral sie jak dziecko widzac policje w drzwiach ?

A z drugiej strony, to skoro sie ma sportowy motor to nie po to by na jedynce pyrgac, a ze w Polsce mamy tyle autostrad co torow motocyklowych, wiec nic dziwnego ze chlopaki odkrecaja na kazdym prostym odcinku drogi.

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...