Skocz do zawartości

COUNTERSTEERING


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie jestem w trakcie pisania sterownika w C++

 

A ja tak z innej beczki :lol:

 

Jutro (tj. w poniedzialek) mam kolokwium z C++ i wlasnie mecze sie z prawidlowym zrozumieniem komendy "while". Od razu zaznaczam, ze nie studiuje informy. Jak bym wiedzial, ze znasz sie na tym programie, to bym wzial korepetycje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem uważnie wszystkie posty (starając się unikać tych z wyzwiskami :D ) i mam propozycję na wiosnę. Wszyskie teorie można sprawdzić. Jeżeli znacie miejsce gdzie można poćwiczyć to umówmy się na małe szaleństwo. Jeżeli znalazł by się ktoś, kto mógłby pmóc w zorganizowaniu takiej imprezy (nawet na małą skalę), lub ma pomysł jak to zrobić to niech pisze. Można by to nazwać "Szkoła jazdy" :D .

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Michale, nie chcę się licytować na poziom wykształcenia i ilość znanych obcych języków (zapewniam, że nie miałbyś tak łatwo). Nie próbowałem twierdzić, że jesteś robolem, tylko Twoje desperackie próby dopieczenia Januszowi były w moim odczuciu żałosne. Kłóć się z Januszem, jesteś obok niego osobą, która ma dużo do powiedzenia/napisania (z sensem), więc Twoja obecność prowokuje go do rozwijania wypowiedzi, co jest mile widziane przez liczną (jak sądzę) grupę Forumowiczów.

 

Drogi Januszu, jazda wyczynowa, jak sam zauważyłeś jest zupełnie innym tematem, niż jazda rekreacyjna (którą ja uprawiam). Jestem świadom faktu, że nie łatwo zostać mistrzem (w skoku w dal też) i mimo, że nie mam takich aspiracji, chcę jeździć jak najlepiej, więc będę ćwiczył (to też już napisałem).

 

A tak poza tym, to oczywiste jest przecież to, że składając się w zakręt musimy użyć czegoś poza samym wychyleniem ciała w stronę skrętu. Jest to logiczne. Jednak przyznaję, że wcześniej mnie to nie zajmowało. Może rzeczywiście dobrze byłoby pobrać trochę korespondencyjnie udzielanych nauk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria jest O.K, ale chodzi opraktykę. Właśnie rzuciłem wyzwanie. Przyszły mi już do głowy pewne pomysły. Ze względu na charakter motocykla nie jeżdżę sportowo i raczej nie zamierzam tego robić, ale miło by było poćwiczyć (zwłaszcza w większym gronie).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłóć się z Januszem, jesteś obok niego osobą, która ma dużo do powiedzenia/napisania (z sensem), więc Twoja obecność prowokuje go do rozwijania wypowiedzi, co jest mile widziane przez liczną (jak sądzę) grupę Forumowiczów.

 

Wiem o tym, tylko że facet nie może znieść konkurencji, strasznie się zapienia i zaczyna się gubić w swoich postach. Robi się wtedy chamowaty, ale i tak będę z nim dyskutował.

Od tego jest forum. Tu każdy może mieć swoje zdanie bo to wolny kraj.

 

Widzisz, tylko że tu wcale nie chodziło o to by sie z nim kłócić. To miała być polemika i jeśli by mnie przekonał to przyznałbym mu otwarcie rację na forum. Myslę że skorzystaliby z tego wszyscy forumowicze. Nie potrafił tego zrobić więc uciekł się do ubliżania.

 

Noise: czego nie wiesz z C++?? jak będziesz chciał to Ci coś napiszę, ale dopiero w przyszłym tyg bo jutro wyjeżdżam na tydz.

Moja rada, jeśli chcesz nauczyć się programować: nie straraj się zrozumieć całego programu, ogarnąć go tylko pisz cegiełaka po cegiełce poszczególne funkcje i testuj je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tam pisałem, że jest to jedyna metoda żeby przy małej prędkości wykonać szybki manewr, uratowało mnie to już raz. Teraz wbijam to do głowy mojej 'żonie', bo od jakiegoś czasu jeździ sama. Dam jej do przeczytania ten post to zobaczy, że nie tylko ja mówię o tej 'technice'.

motocykl to nie łódź, wszystko dzieje się tu raz dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że polemika będzie o wiele bardziej konstruktywna od kłótni i ubliżania. Będzie też przyjemniej wszystkim czytającym, że dwaj "nauczyciele" nie będą się na siebie obrażać, tylko potwierdzać wysoki poziom wiedzy również wysokim poziomem sposobów dyskusji.

Pozdrawiam Panów, a także całą resztę. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel:

Jak wobec tego moze prawda byc obrazliwa albo ublizajaca? Kto jak kto ale ty powinienes to rozumiec gdyz juz przedtem mielismy na ten temat dyskusje i mialem wrazenie ze doszlismy do porozumienia.

.

 

Janusz, miałes dobre wrażenie że doszliśmy do porozumienia w tym temacie. Sama prawda nie może byc dla nikogo obraźliwa ( w tym sensie, że ktos nie ma racji ) ale po co dodawać epitety w stylu durnia itp. Nie chodzi mi o to, że ktytykujesz innych, tylko o formę.

 

Michał - Nie chciałem Cię obrazić, tylko wyraziłem swoja opinie o tym, że dałes się sprowokować i odpowiedziałes jeszcze brzydziej. Obrona honoru nie ma nic do "bys leżał z rozkwaszonym ryjem". Mamy XXI wiek, nie czas na pojedynki na szabelki.

Druga sprawa, nie udowadniałem tego, że nie masz racji, bo nie uznałem, że jest to konieczne. Dla mnie opis Janusza jest zrozumiały i nie szukam dziury w całym.

Trzecia sprawa - właśnie kończę studia MBA, dzisiaj pisze raport o strategiach zarządzania finansami ale kogo to interesuje? Znacznie częsciej podkreślam że prowadzę mały warsztacik samochodowy i sam zap***lam jak czarnuch. CHętnie nadal będę czytał Twoje posty i zaczęcam do dyskusji.

 

vx800 - całkowicie potwierdzam i dołączam się do tego co napisałeś.

 

pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Można by to nazwać "Szkoła jazdy" :D .

 

A jak się nazywa ten dział? Chyba tez 'szkoła jazdy', więc nie proponuj 'szkoły jazdy' w 'szkole jazdy'. Czepiam się trochę :D . Sam pomysł jest niezły i można o tym pomyslec na wiosnę. Zobaczymy co da sie zrobic, może coś pod skrzydłami Świata Motocykli pomoże i zrobi sie jakieś spotkanko na torze w Poznaniu, może nawet z instruktorem itp. Wszystko jest do załatwienia, ważne czy ktoś pomoże finansowo, organizacyjnie sobie damy radę. Pogadamy na wiosnę, pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Michał - Nie chciałem Cię obrazić, tylko wyraziłem swoja opinie o tym, że dałes się sprowokować i odpowiedziałes jeszcze brzydziej. Obrona honoru nie ma nic do "bys leżał z rozkwaszonym ryjem". Mamy XXI wiek, nie czas na pojedynki na szabelki.

Druga sprawa, nie udowadniałem tego, że nie masz racji, bo nie uznałem, że jest to konieczne. Dla mnie opis Janusza jest zrozumiały i nie szukam dziury w całym.

Trzecia sprawa - właśnie kończę studia MBA, dzisiaj pisze raport o strategiach zarządzania finansami ale kogo to interesuje? Znacznie częsciej podkreślam że prowadzę mały warsztacik samochodowy i sam zap***lam jak czarnuch. CHętnie nadal będę czytał Twoje posty i zaczęcam do dyskusji.

 

pozdrawiam, Paweł

 

I nie obraziłeś.

 

Co do pojedynków: Fakt wiek mamy XXI, ale coś tam w genach po dziadkach mi zostało z tej szabelki. :D

 

Co do studiów to odpowiadałem VXowi, ale jak widzisz to też nie poszło na marne może Noise na tym skorzysta i coś mu napiszę w C++.

 

Co do warsztatu: Też w takim pracuję, jak mam czas. Restauruję stare motocykle mimo, że mógłbym mieć naprawdę niezłą pracę. Ale co na swoim to na swoim! Poza tym to praca z motocyklami i gdzie mi będzie lepiej bez nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, nie będę wchodził z toba w polemikę na ten temat. Prosiłem wiele razy - nie obrażaj. Jak nie jesteś durny(widzisz, też znam to słowo :D ) i wykażesz się inteligencją to będzie ok. Pisz dalej o technice jazdy.

Pozdrawiam, Paweł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mchał, ale juz zalapalem mniej wiecej o co chodzi z komenda "while", na razie robima zadanka typu "napisz program obliczajacy n! z wykorzystaniem komendy while" itp. Ale jak nie bede czegos wiedzial, to sie zglosze, z gory DZIEKI!!!

 

A tak na marginesie, to czy Janusz musisz wszystkich wyzywac? Nie umiesz sie bez tego obejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal jest na tyle glupi ze nie tylko nie moze sie opanowac i przyznac do niewiedzy (co nie jest zadnym wstydem) ale jeszcze bierze sie za pogrozki i wyzwiska caly zaplatany we wlasne podwiazki. Pozniej kasuje polowe swoich agresywnych andronow bo nagle mu wstyd. Zenujace.

Oto do czego prowadzi durnota.

 

I jeszcze jedno:

Ja sie w moich tematach NIE MYLE bo po prostu pisze o tym O CZYM WIEM. Odsylam do mojego tematu DRODZY MOTOCYKLISCI.

Natomiast prawie wszystkie Michala "fachowe wyjasnienia i polemiki" sa stekiem bzdur. Probowalem najpierw lagodnie mu to wyjasnic ale z powodow podanych powyzej nie jest to osiagalne.

Jakby sie kazdy z was czul gdyby probowal wyjasnic ze 2x2=4 a domorosly matematyk udowadnial ze 5 a na probe lagodnej perswazji reagowal agresja i grozbami?

 

To tyle. Wiecej NIE DAM SIE WCIAGNAC w tego typu dyskusje bo mnie to juz nudzi. Jak ktos ma problemy ze zrozumienuem na przyszlosc niech sobie ta wiadomosc wydrukuje i nad lozkiem powiesi.

 

Dziadek, nie podniecaj się tak bo zawału dostaniesz i fikniesz mi tu jeszcze.

Na nerwy dobry nerwosol, a jak nie masz się na kim wyżyć to wsadź sobie w drzwi i ściśnij

 

Tak poprawiłem jednego posta (ale ty też swoje popoprawiałeś, w oryginale brzmiały dużo bardziej obraźliwie) bo nie chciałem już ciągnąć tych głupot, ale widzę że ciebie najwyraźniej to bawi, albo niezdrowo podnieca bo cały czas drążysz temat.

 

Własciwie to już nie gniewam na nazwanie mnie durniem i głupkiem. W jednym z postów nazwałeś tak podobnie człowieka który pisze artykuły o teori jazdy w Swiecie Motocykli. Z tego co wiem ma on tytuł inżyniera i pisze w przeciwieństwie do ciebie naprawdę mądre rzeczy poparte szeroką wiedzą z zakresu fizyki. Traktuję to więc jako komplement.

 

Jak widzę każdy kto ma inne zdanie jest głupolem, cóż można i tak.

 

Nie chce mi się odpowiadać już na te pierdoły, dlatego czynię to poraz ostatni, zresztą nie będzie mnie teraz przez tydzień, więc masz spokój.

 

Napisz coś odnośnie motocykli bym mógł to zweryfikować.

 

Ps. Stale przewijają się jakieś podwiązki. Czyżbyś ich używał??? Musisz chyba fajnie w nich wygladać, bardzo seksownie :lol: , bo moja kobieta strasznie mnie w nich kręci.

Dotąd nie zdawałem sobie sprawy, że można się w nie zaplatać , ale ciekaw jestem skąd u ciebie ta wiedza. Napisz coś jeszcze o tym. I nie martw się ważne są uczucia a nie płeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...