Skocz do zawartości

What about cbr 600 f4/ f sport?


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe no dokladnie jakby kazdy patrzyl na takie detale i przez to bal sie o przelosc motocykla, to nie bitych wg tego rozumowania byloby 2% ;)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to napewno kazdy sie zgodzi, ale nie mozemy przesadzac w ten sposob jak to zrobil zalmen bo tak to zadnego motocykla sie nie kupi - poniewaz ma tankpada i moze pod nim byc jakis zonk...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to napewno kazdy sie zgodzi, ale nie mozemy przesadzac w ten sposob jak to zrobil zalmen bo tak to zadnego motocykla sie nie kupi - poniewaz ma tankpada i moze pod nim byc jakis zonk...

 

Dokładnie Legut7. W używanym motocyklu może byc 1000 patentów, wszystkiego i tak nie jesteśmy w stanie zweryfikować np pourywane gwinty, trzymajace sie na włosku czy też ukryty poważny dzwon w którym zostały wymienione wszystkie plastiki i te elementy które możemy szybko zauważyc ... ehh długo by pisać.

 

Sprawdzić trzeba dokładnie, aczkolwiek po sprawdzeniu i zakupie należy być dobrej myśli że nasz nowy nabytek nie miał tragicznej przeszłości 8). W przeciwnym wypadku groźi to w najlepszym przypadku nie przespanymi nocami 8... a może i wizytą i psyhoterapeuty :mrgreen:.

Chcemy mieć pewność że maszyna jest super hiper, nigdy sie nie przewróciła , bla bla bla to kupmy motocykl nowy --- i to właśnie tyle kosztuje ten komfort psyhiczny, bo czesto gęsto maszynki używane nie są złe ;)

 

Takie jest moje zdanie. Wiem wiem nie jest łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz panowie, ja nie powiedzialem ze cos jest "na pewno" poza szlifem tej czerwonej - bo to jest bank :) , jaki ten szlif byl tez nie ma pewnosci - wskazalem tylko co mi sie nie podoba i o co w pierwszej kolejnosci bym zapytal. Sami wiecie, ze jestem madry po szkodzie, bo jak juz ktos napisal "sprzedano mi niezly pasztet" ;) i musialem w niego sporo zainwestowac, zeby wyciagnac na dobrego sprzeta (ale niestety nie idealnego - bo to juz niemozliwe). Dlatego na prosbe legut7 napisalem co (teraz po zdobyciu przykrego doswiadczenia na wlasnej skorze) rzuca mi sie w oczy. Sami wiecie, ze czesto zadajac duzo pytan mozna wyczuc czy koles kreci czy jest skory do zeznan :) .

Zgodze sie, ze wiele z tych "wad" jest pociagniete troche "na wyrost" ale wiem jak to jest w mojej CBR - mam wiele zamiennikow (kierunki, szyba, podnozki, itp.) nie dlatego "ze tak", ale "bo ten co ja mi sprzedal chcial naprawic ja tanio", zeby sporo na niej zarobic.

Co do podnozkow to fakt - ponioslo mnie troche i "zapomnialem" ze mozna kupic sciete :-) moj blad - chociaz na fotkach nie widac dokladnie czy lewy jest taki sam - dlatego i tak warto zapytac (jezeli nie bedzie) ;)

I jeszcze jedno zdanie dopisze: Moze zeczywiscie sie komus motocykl polozyl w garazu, ale takich moto na allegro to sa setki, a z bliska czlowiek odkrywa, ze garaz mial jakies 150 m dlugosci i motocykl kladl sie z predkoscia 70 km/h :)

Dlatego zalecam ostroznosc i czujnosc - nikomu nie zycze odkrywania wad swiezo zakupionego motocykla krok po kroku :) .

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalmen wspolczuje ze miales takie przygody z moto, teraz widze ze z serwisem w poznaniu tez masz problemy ;/

 

NEWS: Dzis dzwonilem do tego kolesia od czarnej i powiedzial:

Ze zostala sprowadzona z Francji przez niego, miala podobno lekkiego szlifa ale podobno zna sie na moto i zrobil to dobrze i dal nowe naklejki (prawa strona), ogolnie mowi ze bardzo zadbana, naped zmienial nie dawno, a tylko opona tylnia wymaga wymiany...

 

No wiec tak przez telefon koles wydawal sie okej, nie krecil ani nic podobnego a jesli to byl lekki szlif to mysle nadal ze to dobra okazja...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzczie na moja i powiedzcie czy ta Honda miala glebe chodz raz. http://img481.imageshack.us/my.php?image=p...=photo278vl.jpg Very Happy

 

Jeśli się pytasz i podałeś link do zdjęcia, to prawdopodobnie miała szlifa (siła dedukcji :notworthy: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się pytasz i podałeś link do zdjęcia, to prawdopodobnie miała szlifa (siła dedukcji  ).

pytam bo chce zobaczyc jak fachowcy po widoku tylko zdjecia osadza moto :notworthy:

 

Ja się nie znam zbytnio, ale z wyglądu dla mnie nówka :-D. Poczekamy na fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że ta aukcja z czarną cebra już usunięta , czyżby była nowa cebra na forum :notworthy: :?:

 

i mam pytanie : jak to jest z tabliczkami znamionowymi , u mnie i w wielu modelach F4 z roku 99, 2000, chyba 2001 widze tabliczke na główce ramy , a w tej czarnej czy też w tej w malowaniu najpiękniejszym :buttrock: widze na ramie z boku ...

 

pytam bo nie wiem czym to może iść , czy producent ładuje tabliczke znamionowa gdzie mu sie akurat spodoba czy to przebijana tabliczka bo ta na główce została np porysowana z wiadomych powodów :?

 

jak to z tym jest :?:

 

bo jedyne co mi przychodzi do głowy to że moto blokowane i tabliczka określa nową moc sprzeta ... albo kombinacja jakaś :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...