Skocz do zawartości

Wystawa motocykli


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wystawa była :) VFR 1200 x2, BMW 1000x3 (chyba 3), trajki, quady, Junak 350 ad.2010, chinole które wyglądały jak motocykle a nie kupa, Romet division 249, naklepuniek, kalendarzy itp. moc i nieźle poinformowana obsługa w dodatku dowiedziałem się o pownej grupie ubrań zarezerwowanej dla policji :D Pare znajomych twarzy spotkałem (nawet spoza regionu).

Tylko nie było Kawasaki niestety ani Scott'a (przynajmniej Halvarssons był). Jedynie Z1000 2010 na palecie CAT Bikes.

Spodobała mi się też oferta BMW G450X w postaci leasingu na 3 lata i 3 opcji pozbycia się sprzętu.

 

Obsługa parkingu, uprzejmie pozwoliła mi się postawić motocyklem za free :notworthy: Potem obok znalazłem V-Stroma Xpress kuriers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shimmiman - BMW S1000RR byly 3 na stoisku BMW, 1 na ŚM i jeszcze jedna torowa wystawiona, wiec w sumie 5 na targach. Widzielismy jak uciekales z targow na swojej pyrkawce.

 

Drodzy komapni wyprawy - bylo bardzo przyjemnie.

 

Ruda byla bardzo fajna i przy najlepszym sprzecie stala:

http://lh5.ggpht.com/_6FapHMt6iCk/S4ANzfzj...0/web-04818.jpg

 

Irys - zrzucilas fotki?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dwie mi umknęły :wink: Uciekałem bo siedziałem tam ok 3 godzin, żołądek domagał się swoich praw :bigrazz: Jeden przechodzień źle zrozumiał moje zamiary względem wyjazdu ale na szczęście nie trafiłem w niego. Potem jeszcze panowie wojskowi uradowani na mój widok chcieli przegazówkę, pare osób mnie przepuściło w korku i jeszcze raz odwiedziłem siekierkowski. Faktycznie ładny tam asfalt, każdy miał średnią 120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę popatrzeć to zapraszam:

 

http://picasaweb.google.pl/pomine1979/Targ...ocyklowe022010#

 

 

rany, ile można robić fotek jednym dupom, zwłaszcza kiepskim, to już lepsze były na stoisku motoallegro :)

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę popatrzeć to zapraszam:

 

http://picasaweb.google.pl/pomine1979/Targ...ocyklowe022010#

Uchwyciles nawet pasemkowa laske z Suzuki, ktora ma taki twarzoscisk, ze sie usmiechnac nie potrafi. Ale Badger ma racje - bylo wiele lepszych niewiast niz te uchwycone na twoich zdjeciach. Choc te w czarnych leginsach byly fajne.

 

Ja to podziwiam te laski, bo caly dzien sie musza usmiechac i wysluchiwac szyderczych komentarzy. Nie raz pewnie tez ich jakies buraki obmacuja. Ciezka praca.

 

PS - czy ten jezyk, to nasz jezozwierz?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ich za nic nie podziwiam, nikt ich do tej roboty nie zmuszał :) A że ciężka... nie chciało się nosić teczki... ;]

 

Generalnie jeśli na fotkach są najładniejsze, to jakoś szałowo nie było :) Wydaje mi się, że wystawa sprzed 2ch lat była pod tym względem najlepsza.

Edytowane przez lookazh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...