Skocz do zawartości

Wystawa motocykli


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oscar wspominał, że jeśli się nie spotkamy w umówionym miejscu (info dla spóźnionych, przybywających później itp) to może spotkamy się w środku.

Aniołku, cofnij się parę postów i wszystko Ci się wyjaśni.

Ach ta młodzież, nawet problemy ze zrozumieniem prostego tekstu mają :)

Nie dogadamy się - te informacje mam już od momentu w którym Yuby zakładał temat.

Star(sz)ym się ustępuję.

 

Do zobaczenia.

 

Irys, prosze Cie ..... nie uswiadomiona ??? :eek:

Wydało się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Wiesz, ale pytasz.

 

Asiu, Irys to z grupy osob: kto pyta nie bladzi :lalag:

 

A w sobotę wieczorem mam nadzieję, ze wszyscy się spotkamy w Cranku na koncercie Go Naked! ;).

 

Wszyscy jak wszyscy, ale czesc tak :flesje: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - widze ze jest girls fight. Skolujemy jeszcze basen z kisielem i bedzie git. :)

 

Jak będziecie, to wpadnijcie na stoisko Świata Motocykli - będę tam kiblował przez dwa dni ;). A w sobotę wieczorem mam nadzieję, ze wszyscy się spotkamy w Cranku na koncercie Go Naked! ;).

A ten koncert nie jest w piatek? :|

Na stoisko wpadniemy i sie poczestujemy hostessami (mam nadzieje ze zalatwiles jakies fajne). ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście planowali zrzut na piątek to się piszę, ale sobota odpada.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie, to wpadnijcie na stoisko Świata Motocykli - będę tam kiblował przez dwa dni ;). A w sobotę wieczorem mam nadzieję, ze wszyscy się spotkamy w Cranku na koncercie Go Naked! ;).

Z pewnością dotrę na stoisko :) Niestety nie będę obecna na sobotnim koncercie, ale następnego nie odpuszczę :D

 

Można by się delikatnie najebać przy okazji. :bigrazz:

Po prostu "bosko" :bigrazz:

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie spotkamy na samej wystawie, choc boje sie ze takie dzikie tlumy beda, ze ciezko bedzie sie odnalezc.

Pewnie się jakoś wszyscy oblookamy, chociaż ja będę mieć oczy dookoła głowy i raczej zwracać uwagę na motongi oraz szalejącą gawiedź... :icon_razz: :biggrin: Łapcie mnie na tel: 692-415-829

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie, to wpadnijcie na stoisko Świata Motocykli - będę tam kiblował przez dwa dni ;). A w sobotę wieczorem mam nadzieję, ze wszyscy się spotkamy w Cranku na koncercie Go Naked! ;).

 

Jest szansa ze sie w sobote pojawie i pokibicuje ;)

 

 

Fajnie - widze ze jest girls fight. Skolujemy jeszcze basen z kisielem i bedzie git. :)

(...)

 

Już kiedys miał byc Cat-Fight w 2oo... I byl do wyboru kisiel i budyn, ale niestety kobiety "daly du*y" i nie bylo walki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...