Skocz do zawartości

Wystawa motocykli


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie było ok, tylko trochę za mało było motocykli a za dużo chińskich skuterów. Rozczarował mnie też brak takich marek jak; Kawasaki, Ducati, Benelli nie wspominając już o MV. Miałem okazję przymierzyć się do K1300s - bajka, to chyba będzie moje następne moto... Za to nowa VFR jest jeszcze bardziej paskudna niż na zdjęciach (moje subiektywne odczucie), próbowano to złagodzić ładnymi paniami ale one tylko kontrastowały z brzydotą VFR :biggrin: .

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurwiają te dupy, człowiek chce sobie na motongi popatrzeć, to te bladzie się wyginają. A jak chcesz zerżnąć to się obruszają.

Jedna hostessa, taka "dodatkowa" dyskwalifikowała wszelkie inne panieny w przedbiegach.

Obruszały się? A to złe kobiety... jak one śmiały :icon_eek: Spytałeś je o 4 ulubione kolory? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze panie były w HONDZIE. :buttrock:

Też tak sądzę...Przejrzałam zeszłoroczne zdjęcia i stwierdziłam, że i tym razem Miss Obiektywu została piękna blondynka z teamu Hondy :wink:

 

Poza tym rozpisywać się nie będę... Przypadła mi do gustu nowa VFR-ka, nie tylko ze względu na kolor, zwartą budowę, ale i wspaniałe siodło: wygodne, nisko położone...Dla kobitek w sam raz. :cool:

 

Dzieki za telefon oscar i króciutkie oblookanie całej grupki :biggrin: Zdjątka Irys :lalag: To co lubię najbardziej ( oprócz motongów) to spotkania z fajnymi ludźmi....Cenne.... :icon_biggrin:

 

 

Sciskam, owad miodopędny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam zeszłoroczne zdjęcia i stwierdziłam, że i tym razem Miss Obiektywu została piękna blondynka z teamu Hondy :wink:

 

Eeeeeeee tam ...

Byly dwie takie zajebiste cizie, czarnule w skorzanych ciuchach. :clap: :buttrock:

Mistrzostwo swiata i kazda inna przy nich wysiadala

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy byli. Warto jechać tam polować na jakieś promocje na kask i ciuchy? W ogóle jest z czego wybierać? Nie pytam tutaj o informacje ze strony, potrzebne mi żywe doświadczenie

 

Nie wiem skąd odwieczne przekonanie, że na targach jest taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustrzanka jest, ale pomyslu na ciekwe ujecie nie widze...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy w temacie zdjęć to pod poniższym linkiem na dole strony kilka fotek mojego autorstwa.

 

http://www.autokompleks.pl/www/pl/strona/1...alnosci/?idn=36

 

Miłego oglądania.

Fajne fotki.

BTW, nie wiedzialem ze tu tez jestes...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...