Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w oględzinach motocykli - Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Postanowiłem sobie zakupić KTM LC4 620 na szosę i teren.

Interesują mnie 2 aukcje w Poznaniu u jednego handlarza:

Aukcja 1

Aukcja 2

Mam zamiar wybrać się do Poznania pociągiem i wrócić pociągiem lub busem razem z zakupem.

 

Czy ktoś z Poznania lub okolic mógłby mnie wspomóc na miejscu przy oględzinach? Najlepiej żeby ten ktoś miał jakieś pojęcie o KTMach, ale nie jest to warunek konieczny :biggrin:

 

Za pomoc odwdzięczę się np. dobrym alkoholem, lub mniej dobrym ale w większej ilości :flesje:

Jeśli pomoże mi motocyklistka, to zabieram do wybranej restauracji :icon_razz:

 

Zależy mi żeby załatwić te oględziny w miarę szybko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Postanowiłem sobie zakupić KTM LC4 620 na szosę i teren.

Interesują mnie 2 aukcje w Poznaniu u jednego handlarza:

Aukcja 1

Aukcja 2

Mam zamiar wybrać się do Poznania pociągiem i wrócić pociągiem lub busem razem z zakupem.

 

Czy ktoś z Poznania lub okolic mógłby mnie wspomóc na miejscu przy oględzinach? Najlepiej żeby ten ktoś miał jakieś pojęcie o KTMach, ale nie jest to warunek konieczny :biggrin:

 

Za pomoc odwdzięczę się np. dobrym alkoholem, lub mniej dobrym ale w większej ilości :flesje:

Jeśli pomoże mi motocyklistka, to zabieram do wybranej restauracji :icon_razz:

 

Zależy mi żeby załatwić te oględziny w miarę szybko.

 

Ja Ci ne pomoge, niestety ale ten co ma te 3200 km :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: już stoi chwilkę. Wyglądają ładnie, ale bądź czujny.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu masz Dominika Szymańskiego i jego serwis MOTOROWNIA, więc jaki problem umówić się u niego na oględziny sprzętu.

 

Jest, ale płacić 200-400 PLN za obejrzenie dwóch motorków to trochę dużo, za tę cenę zrobię już w nowym zakupie zawory i gaźnik. Nie mniej jednak dzięki za linka, może z niego skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2 sztuki widuję na allegro od września, kiedy zacząłem szukać lc4 dla siebie.

W tym modelu(roczniku) trzeba zwrócić uwagę na korbowody(lubią padać), niemniej jeśli nie jesteś dobrze osłuchany z lc4 to będzie to ciężkie - nawet zdrowe wydają takie dźwięki jakby miały za chwilę się rozpaść.

 

pzdr, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Jest, ale płacić 200-400 PLN za obejrzenie dwóch motorków to trochę dużo, za tę cenę zrobię już w nowym zakupie zawory i gaźnik. Nie mniej jednak dzięki za linka, może z niego skorzystam.

 

Nie 200-400 zł tylko 50-100 zł za ekspertyzę przy motocyklu i wyliczenie jego ewentualnego dalszego serwisu... Tylko, niestety, nie jeździmy na takie oglądanie, a dokonujemy go u nas w firmie na miejscu.

W razie czego wiesz, gdzie nas szukać. Powodzenia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę Ci pomóc, ale raczej w ciągu tygodnia niż w weekend, zapytam kumpli bo też mają katy, więc może będzie nas więcej.

Wiemy jak to ma iść bo w stajni lc4 400, 540 i 620.

 

pozdro

W takim razie czekam na info, kiedy będziecie mogli w Poznaniu ze mną oblukać te sprzęty. Daj znać na priv, mail lub gg.

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...